Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknak: Milyen nő nem...

Férfiaknak: Milyen nő nem kéne soha?

Figyelt kérdés

Leírnátok azokat a tulajdonságokat, ami kizáró ok, hogy beleszeress egy nőbe? Pl. irigység, rosszindulat, önteltség, önzőség, kövér, sovány, ápolatlan, rendetlen. Vannak jelek, ami alapján már tudod, hogy nem kéne? Pl. nincsenek barátai, rosszban van a családjával, nem nagyon volt párkapcsolata, mindenkire van rosszindulatú megjegyzése, utálja a gyerekeket stb.


Tapasztalat, hogy nagyon sok ilyen nő van, persze magukat tökéletesnek látják, mégis csodálkoznak, ha vénlányok maradnak.


2011. ápr. 8. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Én nő vagyok de egy nő nem minden esetben tehet arról, h kövér v sem. Lehet betegség következménye is,tehát ezzel az egy ponttal nem értek egyet.
2011. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
lusta, sunyi, pénzéhes, számító, kígyó
2011. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizáró okok: pénzéhség, önzőség,irigység, lustaság, igénytelenség
2011. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Akit már előttem ezren felpróbáltak.
2011. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
A pénzéhség nagy csapda, mert sok nő olyan ügyesen csinálja, hogy mire rájön egy pasi,már késő. Számtalan példa van a környezetemben...
2011. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Csak teljes személyiségben tudok gondolkodni, felőlem lehetnek rossz tulajdonságai, ha azok más, jó tulajdonságokkal társulnak. Én is ilyen vagyok, van bennem jó és rossz, az emberek 100%-a ilyen, senki nem tökéletes, bár páran még azt hiszik. :)


Így egyetlen olyan tulajdonság van, ami nálam kizáró ok, az sem azért, mert nagyon elítélem, hanem simán, önzőségből: Ne dohányozzon! Mivel én sem dohányzom, és engem ez nagyon zavarna otthon.

2011. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Ne legyen kövér, szűz, túl okos, és hisztis. Kb ennyi :D
2011. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
nem az volt a kérdés hogy tehet e a nő a kövérségről hanem hogy kizáró ok e.
2011. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%

Ha nincs minimum 6500 as JEP-je se ,legalább 7300-as VEP-el szóba se jöhet:)

Mert nem lesz közös témánk.

Azonkívül meg kell nézni az anyját neki és abból már látni lehet nagyjából mire számíthatsz az idők elteltével.

A lustaság , igénytelenség a pletykásság irritál , ha pedig pénzéhes ,nálam ráfaragott, mert úgyis csak annyit kap amennyit jónak látok adni neki . De az Ő jövedelmével szabadon garázdálkodhat;)

Nagyon sok nőt ismerek , akiknek mondom is , h nálam már tapétává lennének változtatva a falon.

Amúgy szerintem elvárásai csakis annak függvényében lehetnek bárkinek is , amennyit kínálni és adni, tenni tud.Alanyi jogon, a nemre való hivatkozás megalapozatlan álláspont.

És az , h >csak> nem érv és semmisnek azaz nullának tekintendő.

2011. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Mi bajotok a pénzéhséggel? Most komolyan. Én is azért tanulok, hogy minél jobb fizetésem legyen később. Ez is pénzéhség. Ha valaki valaki mástól akarja kikövetelni a pénzt úgy, hogy nem tett érte semmit,azt nem pénzéhesnek, hanem számítónak nevezik.
2011. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!