Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy oldjam meg?

Kiss Árpi kérdése:

Ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
régen alig-alig jártam el vhova, amit a szüleim szóvá is tettek, most meg minden héten (de legalább is minden második héten) eljárok bulizni, de már meg ez nem tetszik nekik!!!! anyám azt mondja nem is bulizhatok míg le nem érettségiztem, de hát csak a tanulásba meg beleőrülök!!! :( ráadásul pénzt sem hajlandó semmire sem adni most mit csináljak??
2011. ápr. 8. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

törődj bele!


és googlizz rá a bűvös szóra: diákmunka

2011. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Írj ki kérdést a megfelelő témakörbe

2. anyukád nem köteles finanszírozni a te szórakozásod

3. nyilván érettségi időszakban vissza kéne venni, már ha érdekel a jövőd. Anyukád is biztos így gondolja.

Érettségi előtt a heti két buli sok.

2011. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem kétszer.
2011. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túlzottan sok, ha kéthetente jársz bulizni, és még gyakrabban is mentem, de

1. jól tanultam

2. diákmelóval összeszedtem magamnak rá a pénzt.

Szerintem nyugodtan vállalhatsz diákmunkát, mint kortársaid ezrei, és akkor a problémád félig megoldódik.

Érthető, hogy a sok tanulás miatt igényled a kikapcsolódást, én még érettségi előtti hétvégén is buliztam, de ettől függetlenül kitűnőre érettségiztem (na jó, a matek kicsit gyengébb lett..:S)

Szóval nyugodtan állj a sarkadra, és mondd el nekik, hogy nagyon hajtasz az érettségire, de időnként neked is le kell vezetned a feszültséget, pihentetned az agyad, különben belefáradsz és emiatt fogod elrontani az érettségidet. Nyugtasd meg őket, hogy beosztottad az idődet, mindenre elkezdted időben a készülést, és nem tanulás helyett akarsz szórakozni..

Szerintem csak féltenek, hiszen ezen a vizsgán múlik a jövőd..

2011. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze hogy féltenek ez értem is :S és az összes érvet felsoroltam ami itt elhangzott de csak hajtogatta hogy érettségi érettségi... meg hogy nem ad pénzt :S a diákmunkát meg már találtam de csak nyáron mehetek melózni addig egy fityingem sincs.. :( ebbe nem bírok beletörődni becsavarodom érettségiig :S
2011. ápr. 8. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha régen nem jártál sehova, akkor talán most kibírsz még egy hónapot, nem? Vagy másfelet... Én azt javaslom, az energiát, amit a szüleid győzködésébe fektetsz, fektesd a tanulásba, és válassz kevésbé szétcsúszós programokat, talán azokról anyukádék is elhiszik, hogy pihenésképp vannak (ami érthető, persze).
2011. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!