Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg? Sos

Hogyan oldjam meg? Sos

Figyelt kérdés
a történet röviden:24 éves vagyok,munkanélküli MÉG,a párom velem él 1 éve,Anyu 2 éve vált el aputól,aki még velünk él(külön lakásban,de egy portán),és már velünk él anyu új partnere is.a gondom igazán anya új partnere,akivel 5 hónapja van együtt:Anya 47,társa 63,és betegesen félti anyut az én partneremtől,akit anya négy éve ismer.a viszonyom megromlott anyuval az 5 hónap alatt,és én vagyok a hibás mindenért.ha beszélnék anyuval,hogy megoldást találjak,a válasza:ne tegyem tönkre az életét.:(
2011. aug. 18. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk én b@sznák rá. Ha az a öreg ipse ekkora hatással van édesanyádra akkor nemigazán tudsz mit tenni.
2011. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Anyukád elég makacs, vagy csak elvakította a nagy szerelem. Az biztos, hogy közel az 50-hez már neki rizikós ugrálni egyik kapcsiból a másikba, s persze hogy félti a párját. viszont a párjának is el lehetne magyarázni, ha te párod téged szeret és eddig is teged szeretett, nem kacsintgat anyukád irányába, nem szereti az érettebb nőket, stb.. Értse meg, ez van..
2011. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ááááááá.............
2011. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szoval uj pasi beult anyukad hazaba, a csaladi hazba, es most dirigal, feltekenysegi jeleneteket rendez? Szerintem mindannyiotokra feltekeny, nem csak a parodra. Te parod is idosebb toled? Ugy hangzik, ha egy 47 eves not kell tole felteni. Anyukad fulig szerelmes.
2011. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat de egy-két dolgot nem írtam még le mert hosszú lett volna!

Anyu nem szerelmes egyáltalán!csak a pasi kocsival hurcolja és ki van nyalva a popója.apám 24 évük alatt nem vitte sehová,és tíz évig csalta.

a párom 22 éves és nagyon szereti a családom,de mert Ő mellettem áll sok a veszekedés.a pasi bizt.őr,így nem állandó a munkaideje. engem szid anyunak állandóan,hallottam.

2011. aug. 18. 15:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Amint tudtok/lehet koltozzetek, anyukadat meg csak hordja ide-oda, majd megunja. Mast nem nagyon tudtok tenni.
2011. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ja és a pasi 1 hetes!!!! ismeretség után költözött hozzánk,azóta ő a férfi a családban.
2011. aug. 18. 15:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Kikérném magamnak az öreglegénytől ezt a sértést! Hát mit gondol a vén ipse, hogy egy anya a lánya párjával, a vejével kezd ki? Hát megbuggyant az az ember? Kultúrembereknél ilyen fel sem merülhet kérdésként, sértés a feltételezés is. Nem hiszem, hogy tűrnék ilyen embernek, de te kérd ki anyukád nevében a vádakat!
2011. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
VEgul is nem feltekeny az uj uriember, hanem irigy a kerdezo parjara. Nem tetszik, hogy a kerdezo oldalan van a vitakban. Az sem tetszik neki, hogy kerdezo, parja nem kedveli, csak az anyuka.
2011. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nagyon nehéz ügy és az itt olvasottak sokat segítenek,mert már úgy érzem,hogy elegem van feladom és tényleg vesztettem,de nekünk anyuval,nagyon szoros (volt) a kapcsolatunk és sokszor állítottam talpra anyut apu miatt,és valahogy ez az öreg ezt a szálat akarja elvágni,hogy ne legyen senkije anyunak csak ő.nem öltözhet ahogy akar,csak munkában van egyedül,állandóan a pasival van,aki nem engedi a barátaival sem szóba állni.

öcsém már elköltözött.anyunak hiányzik a velem töltött idő,de a pasi szerint csak nem tudok a szoknyájától elszakadni.

2011. aug. 18. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!