Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura, hogy a párom ezért...

Nem fura, hogy a párom ezért szeretett belém? A Ti párotok szerintetek a párotok miért szeretett belétek?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk,a minap szóba került,hogy esik az ember szerelembe,és megkérdeztem ő miért szeretett belém.

Erre elkezdi,hogy azért mert annyira elesettnek tünök és látszott,hogy kell nekem valaki aki irányit...

Lehet,hogy igy van,de nekem most ez akkor is kicsit rosszul esett.Persze tényleg ő irányitja az egész kapcsolatunkat.Meg néha úgy bánik velem,mint egy kisgyerekkel...

De akkor is fura,hogy EZÉRT szeretett belém.

Ti,hogy vagytok vele,szerintetek mivel fogtátok meg a párotokat?


2011. ápr. 9. 16:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Én is imádom az ilyen kis elesett, félénk csajokat. :)
2011. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

De kedves.:) Az én párom szerint azért szeretett belém, mert beszélgettem vele amikor mélyponton volt és végig hallgattam.

Egy közös barátunk hívott fel magához, többen voltunk ott, nem ismertem őt, de picit ivott és elmesélte, hogy miért veszett össze a tesójával. Én meg végig hallgattam.

Na meg persze tetszettem is neki!:)

2011. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem beled szeretett, hanem egy olyan not keresett, akit tud iranyitani, kontrollalni. Megtalalta.
2011. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Előző: egyetértek.
2011. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

> Lehet,hogy igy van,de nekem most ez

> akkor is kicsit rosszul esett.

H*lye vagyok, nem értem. Miért esik rosszul? Jobbá tette az életedet? Jobbá tetted te az ő életét? Az alapján hogy évek óta együtt vagytok, igen. Mi a probléma?

2011. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, de szerintem az az igazi szerelem, ha fogalma sincs miért szereted a másikat.

Ez az ok mindenesetre nekem sem tetszene. Vagy csak rosszul van megfogalmazva.

2011. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyen kérdésekre én mindig nehezen tudok válaszolni. Mert végül is csak azt tudom megmondani, hogy az ismerkedés fázisában mi tűnik vonzónak a másikban a számomra. Hogy miért szeretek belé, az már nem olyan egyszerű. Mert ha csak egy-két tulajdonságát veszem alapul, az nem elég. Mert ha csak pl. a kedvességéért szeretnék valakit, akkor nem őt érezném az egyetlennek, hiszen sok más kedves ember is van a világon. Ha már beleszerettem valakibe, akkor nem egy-két tulajdonságáért szeretem, hanem önmagáért.


A párom azt hiszem azért kezdett hozzám vonzódni, mert jobban törődtem vele és kedvesebb voltam hozzá, mint akiket eddig ismert.

2011. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
az enyém azt mondta, hogy azért, mert ilyen jó emberrel még nem találkozott soha mint én, azt hitte, hogy megjátszom, aztán rájött, hogy nem.
2011. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem eppen ugy hangzik, hogy kerdezo nagyon boldog lenne az iranyitassal. Az, hogy tobb eve egyutt vannak, nem feltetlenul boldogsagat jelenti.
2011. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Nekem meg a párom azt mondogatja, hogy 12 éves aggyal vagyok megáldva, gyerekes szemlélet, mint egy nagy gyerek.

Őszintén megvallva nekem is rosszul esik, mert végül is szexi csábító akarnék lenni, de a csábító résznél általában mosolyog, mert nem sikerül úgy, ahogy elgondoltam.

Hogy miért szeretett belém? Tetszett neki a mosolyom annak idején.

2011. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!