Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura, hogy a párom ezért...

Nem fura, hogy a párom ezért szeretett belém? A Ti párotok szerintetek a párotok miért szeretett belétek?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk,a minap szóba került,hogy esik az ember szerelembe,és megkérdeztem ő miért szeretett belém.

Erre elkezdi,hogy azért mert annyira elesettnek tünök és látszott,hogy kell nekem valaki aki irányit...

Lehet,hogy igy van,de nekem most ez akkor is kicsit rosszul esett.Persze tényleg ő irányitja az egész kapcsolatunkat.Meg néha úgy bánik velem,mint egy kisgyerekkel...

De akkor is fura,hogy EZÉRT szeretett belém.

Ti,hogy vagytok vele,szerintetek mivel fogtátok meg a párotokat?


2011. ápr. 9. 16:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem azt honnan tudjátok,hogy a kérdező nő?Számomra nem derült ki a kérdésből ilyen egyértelműen!:o
2011. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

Én vagy újra fogalmaztatnám Vele ezt a mondatot,vagy hangot adnék a nemtetszésemnek.

Egyébként a volt párommal fogalmam nincs,miért szerettünk egymásba,csak szimplán megvolt a kémia.Szerintem erre többnyire nincs reális magyarázat,miért is alakul ki a vonzódás.

2011. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%

Nàlunk az elsô pillantàsbòl éreztûk mindketten, hogy nagyot fordult a vilàg, aztàn az elsô beszélgetéseink alakalmàval kiderûlt, hogy nagyon hasolnòak vagyunk, pedig nem is egy orszàgban éltûnk azelôtt, nem ugyanazt a nyelvet beszéljûk anyanyelvi szinten, mégse okoz gondot a kommunikàciò, hiszen megvan a kôzôs nyelvûnk... Nàlunk az irànyìtàs is folyoton felvàltva mûkôdik, mikor ki az erôsebb, mikor kinek van szûksége a pihenésre, nyugalomra... Kiegészìtjûk egymàst, nem is kell màs..

Nekem is rosszul esne a helyedben, ha ezt a vàlaszt adnà, révén romantikus vagyok, de az igazsàgot el kell fogadni, ha te nem vagy az a fajta dominàns tipus, akkor szerintem ôrûlj, hogy ìgy szeret és vigyàz ràd!

2011. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%

Vannak ilyen emberek, akik szeretik az ilyen típust. Nem feltétlen, mert imádnak irányítani főnökösködni, hanem szeretnek TÖRŐDNI !

Azt neked kell tudni, hogy ezt te hogy érzed, hogy uralkodik e rajtad, vagy pedig törődik és szeret.

Ha utóbbi, akkor semmi fura nincs benne.

Az én férjem már gyerekkorunkban belém szeretett ismerjük egymást elejétől fogva, de volt sok év kihagyás. Mikor újra taliztunk, mindig emlegette, hogy már akkor is szeretett az a kép volt benne, persze a jelenben is azt látja. Szóval valahol hasonló. Én ugyanígy jártam vele :-)

2011. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10%
Ezt nem inkább szánalomnak hívják?
2011. ápr. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,akkor jól látom,nem csak én látom furának,hogy ilyet mondott.

Amúgy igen nő vagyok.

2011. ápr. 10. 12:49
 17/17 anonim ***** válasza:

Elég fura,de magyarázható.szeret irányitani,és te erre tökéletes vagy...


Hogy belém miért szeretett?Mert végre talált olyan nőt aki nem csak a sminkekről meg a legújabb cosmopolitanról képes beszélni (első randin estétől hajnalig csak beszélgettünk),nem akartam rögtön hazacipelni a szüleimhez,nem akartam megfogni,csupán jól érezni magam.

Boldog voltam nélküle is,igy hajtotta a vágy,hogy vele akarjak boldog lenni.Szép és értemes nőt akart magának,bennem ezt megkapta.

És még jól is főzök.Állitja hogy ha nem lennék rendetlen akkor tökéletes lennék:D

2011. ápr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!