Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnatok hozza, ha...

Mit szolnatok hozza, ha gyermeketek azzal allna elo, hogy szuleim meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Elarulna nektek a legnagyobb titkat: az ugyanolyan nemuekhoz vonzodik.
2009. márc. 1. 15:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Biztos meglepne a dolog, és tulajdonképpen igyekeznék is elfogadni, a gyerekem és szeretem, még ha én hetero is vagyok, akkor is. De tulajdonképpen büszke lennék arra, hogy szeretetben neveltem és ő ezt érzi, mert ha nem így lenne, akkor egy ilyen dolgot el se merne mondani.
2009. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Kb. annyi lenne, mintha azt mondaná, a kedvenc színe a lila. Szeressen akit akar, amíg szeret. Az unokák meg nem érdekelnek, az ő dolga, hogy szeretne-e gyerekeket vagy nem. Ez eléggé önző szempont. Én nem attól félnék, hogy meleg, hanem hogy tudná-e, hogy megbízhat bennem annyira, hogy elmondja.
2009. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó. én bár téged nem ismerlek, de nehezen tudom elképzelni, hogy mindössze annyira érintene meg egy ilyen közlés, mintha azt mondaná, hogy a kedvenc színe a lila...
2009. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért lett lepontozva a 2 legutóbbi válasz? Szerintem a gyereknevelés egyik legfőbb eredménye, hogy a gyerekünk bízzon meg bennünk, és ne másokhoz kelljen fordulnia komoly kérdésekben, mert fél a szülő reakciójától. Én a szüleimmel még azt se tudom megbeszélni, hogy elköltözök tőlük (24 évesen), mert balhé van belőle. A gyereket nem magunknak neveljük, de jól neveltük, ha megbízik bennünk, és el mer mondani kínos, nehéz dolgokat is, és ez igenis nagyon fontos dolog.
2009. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

Hát, akkor először is elnézést kérnék tőle, hogy olyan sokszor bu Ziztam:)

Másrészt félteném attól a sok bántástól amiben része lenne, úgyhoyg azt tanácsolnám neki, hogy tartsa inkább titokban a köz előtt.

És időt kérnék....de biztosítanám, hogy szeretem.

Aztán lehet, hogy segítséget kérnék szakembertől, hogy hogyan tegyem helyre magamban a dolgot:)

2009. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit letargiába esnék,de elfogadnám.Az én gyerekem az én vérem.Egyébként sem vetem meg akik a saját nemükhöz vonzodnak.Ők is olyan emberek mint mi.
2009. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
21%
Megkerdeznem tole, hogy hol rontottam el a neveleset!!!
2009. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
EZ GÉNPROBLÉMA,AMIRŐL A GYEREK NEM TEHET,ÉS TI SEM.FOGADD EL OLYANNAK AMILYEN,MINDEN ÍTÉLET ÉS ROSSZ GONDOLAT NÉLKÜL.LÉGY BÜSZKE ARRA,HOGY VÁLLALTA,ÉS SZEMBENÉZETT AZZAL A FÉLELEMMEL,AMI EZZEL A SZÁMÁRA SÚLYOS TEHERREL JÁR.
2009. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!