Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Telefonos kérdés. Túlreagálom?

Telefonos kérdés. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Elég sűrűn előfordul, hogy beszélgetünk telefonon a párommal, egyszercsak, miközben én egy mondat közepén tartok, azt mondja, hogy majd visszahívlak, és leteszi. Majd kb. 3 óra múlva visszahív.

Ezen úgy fel tudom idegesíteni magam... Volt, hogy kocsival úton volt, felhívott, majd pár perc múlva azt benyögte a telefonba, hogy rendőrök, és lecsapta. Aztán pár óra múlva felhívott, én meg addig idegeskedhettem, hogy történt valami vele.

Miért nem lehet megmondani, hogy ne számítsak arra, hogy majd 10 perc múlva visszahív, hanem majd csak órák múlva?

Most én reagálom túl? Vagy igazam van?


2011. ápr. 10. 10:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak órák múlva hív fel, ne vedd fel a telefont. Ezzel közlöd vele, hogy te is elfoglalt vagy, és már nem érdekel a magyarázata.
2011. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ha én nem veszem fel, akkor hív százszor, és keres a szüleimen, hogy hol vagyok...
2011. ápr. 10. 10:27
 3/23 anonim ***** válasza:
54%

Menj oda a szüleidhez!:) na az meglepetés lesz neki,ha a szüleid majd azt mondják neki "ne aggódj már annyit,itt van nálunk" .. vagy menj el a barátnőidhez és ne vedd fel a telefont egypár óráig..

És mondd neki este,hogy:"amit te adsz,azt kapod"

2011. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van. Neki is, hogy rendőrök előtt nem telefonál, de akkor azt mondja a telefonba, h bocsi, x idő múlva hívlak. Ennyi. Ha erre nemképes, egy bunkó...
2011. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg mond meg neki legközelebb akkor hívjon, amikor tud rád időt szakítani. Addig hanyagoljon, mert a következő ilyen lecsapása az utolsó is lesz.
2011. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem túlreagálod. A "majd" az lehet 10 perc is, de 3 óra is. Nekem is volt már olyan, hogy telefonáltam a párommal, de közben jöttek hozzám, nem volt már időm búcsúzkodni, úgyhogy én is rövidre zártam és letettem. Aztán annyira elhúzódott a munka, hogy mire odajutottam, hogy visszahívjam, már mehettem haza.


Nem kell ennek olyan nagy feneket keríteni szerintem.

2011. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Ezt már vele is megbeszélted úgy, hogy nyugodtan leültetek beszélgetni, vagy csak ide írtad be? Mert mivel nem vele történik lehet nem is érzi a súlyát az egésznek.

Én a helyedben leülnék vele megbeszélni amint tudok -ha még nem tetted. Ha ezt követően is előfordul ilyen, akkor annak nem inná meg a levét, amit kapna.

2011. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

ma 10:45-ös vagyok.

Bár ha van rá normális, elfogadható magyarázata, hogy miért nem hívott vissza csak órák múlva, akkor mondanám, hogy kicsit rosszul esett, de ennyivel lezárnám.

Még annyi, hogy ha megoldható ne legyen sűrűn ilyen.

2011. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Pár alkalommal már szóvá tettem neki, de inkább viccesen.
2011. ápr. 10. 10:50
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Igazad van.Hát ez elég bunkó dolog ha sűrűn ezt csinálja.

próbáld vele megbeszélni.ha meg nem megy és továbbra is ezt csinálja akkor te is tedd ezt vele.

2011. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!