Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy megenged...

Hogyan érjem el, hogy megengedje anyukám, hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 09:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
miket olvasok? fél év várás meg gimis korban sosem? anyám, ti hol éltek? oké, akkor ne menjen el a srác lakására, és arra mit mondotok, amikor azt látom a tömött diszkóban, hogy a 14 éves csajszi a tömegben veri a srácnak ? hm ? nem semmi, igaz? de ez inkább a realitás, és akkor már inkább jöjjenek haza, én azt mondom, ha akarják, úgyis megoldják bárhogy is (volt olyan oszttársam, aki pl rendszeresen a tesiöltözőkben sexelt csajokkal órák után ..... na pff, másik suliban meg a könyvtárhelyiség szolgált erre a célra, szal megoldják, hidd el)
2011. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

Előző, szerintem hiába érvelsz ezzel, hogy mik vannak, nehogy már 14-17 éves korban lenne normális az ott alvás.Az meg, hogy más mit csinál, őszintén sz.rom le magasból, az én gyermekeim nem fognak beállni a sorba.

Ja és szerencsére van még aki hasonlóan gondolkodik.

Nem vagyok egyébként "sérült", csodálatos kapcsolatom van, pedig nem voltam k.va tizenévesen.

Akik meg tizenévesen beálltak a sorba azokon most huszonévesen is látszik, nincs egy normális férfi mellettük, d.gnak akivel, ahol érik...hát igy is lehet élni, csak kérdés, hogy érdemes-e

előző 21 L (bocs az offért, de szerintem témába vág)

2011. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
na várjunk csak heeeyyy, ugyan miért lenne kapásból k.urva, ha van egy hoszabb kapcsolata mondjuk 16 évesen, és természetes, egészséges vágy a szexualitás ... ennyi
2011. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!