Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megcsalt és lebukott!...

A párom megcsalt és lebukott! 4hét mulva megszülöm közös gyerekünket! Hogyan vészeljem át ezt a csalódást? Szerelmes vagyok belé!

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 01:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
59%

Gondolj a picire hogy hamarosan megérkezik,és hogy utána minden más lesz.Ne gondolj arra hogy megcsalt a párod.Ha szereted akkor majd átvészeled valahogy, biztos nem arra fogsz majd gondolni,hogy mi volt.

A picihez meg Gratulálok!:)

2009. márc. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%
sajnos túl sok jóval nem lehet bíztatni. rossz a házasságotok, rosszul választottál. aki ilyen csinál, nem normális. de az se, aki elviseli!
2009. márc. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Először is sajnálom, hogy ilyen gerinctelen a "párod". Aki egy terhes nőt képes megcsalni, aki épp élete legérzékenyebb időszakát éli, arra nem tudok jó szót. De a lényeg, hogy szereted. Jó lenne tudni, hogy egyszeri alkalom volt, vagy többször előfordult már. Egy nővel, esetleg többel. Egyik eset sem megbocsájtható, de előfordulhat, hogy beijedt. A ffiak furcsán reagálnak az ilyen helyzetekre. Megijednek a felelősségtől, féltékennyé vállnak, hiszen kikerülnek a középpontból. Szóval ennél több információra lenne szükség, hogy tanácsot adhassunk.
2009. márc. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%

Én személy szerint felhívnék valami férfi ismerőst és kidobatnám a házból.

Ha te képes vagy megbocsátani (függetlenül attól, hogy szereted-e), és úgy érzed a bizalmat vissza lehet állítani, ugyanúgy, hogy a tiszteletet is, akkor a kicsire gondolva próbálkozhattok.

Nem tisztel téged, hisz megcsalt. Érdemes elgondolkodni azon, hogy talán csak te vagy már szerelmes belé.

2009. márc. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Hát szia. Én alapjáraton azon a véleményen vagyok, hogy félrelépésnél nem szabad a szeretőket hibáztatni, mert ők véletlen személyek, ha nem ők akkor lenne más, aki odaférkőzik. Én nő létemre szinte mindig a feleségeket hibáztatom, hidd el tapasztalat. Viszont az olyan eset mint a tiéd, egy utolsó szemét dolog a férjedtől, egy terhes nő védekezni sem tud. Ugyanilyen undorító, ha egy nő valamilyen betegség miatt képtelen a szexre és azért megy félre a férje. A férjed ritka nagy tahó ne haragudj, és az véleményem, hogy soha nem fogod túltenni magad, hogy mást kefélt meg amíg te a gyerekét vártad. Ezt csak én gondolom, mert én biztosan így lennék vele. Ha te túl tudsz ezen lépni akkor oké, viszont a módját, ahogy ezt megteheted , sajnos nem tudom. Ha terhesen csalna a párom, én nem maradnék vele, annál is inkább mert köztudott h a kismamák szülés után nem szexelhetnek, és azzal is számolni, kell, hogy nagyon hosszú idő mire a kismama újra tudja kívánni a szexet, na meg ugye a fáradságot is le tudja győzni, szóval várható hogy a férjed újra megteszi. Nagyon sajnállak, ha úgy érzed nem tudod feldolgozni, akkor miharabb szakíts, különben felőröl téged, arra meg aztán végképp nincs szükséged így a szülés előtt, meg aztán később se. Tarts ki, biztosan nem vagy egyedül.
2009. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%

A www.babanet.hu oldalon van olyan topic ami a megcsalásról szól. Sok olyan nő írt oda akikkel pontosan az történt ami veled, néhányuknak sikerült megmenteni a házasságukat, mert még szerették egymást. Tudom, hogy nagyon nehéz most neked, de most a pici a legfontosabb. Az tanácsolom, hogy üljetek le megbeszélni a dolgot, nyugodtan.


Erőt, egészséget, és szép szülést kívánok neked!

2009. márc. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
Ha bírod, akkor próbáld vele megbeszélni. Azt megkérdezni tőle, hogy miért tette. Aztán tedd félre a dolgot addíg, amíg megszületik a pici. Őis gondolkozzon el, hogy mit akar, te pedig majd utána meglátod, hogy meg tudsz-e bízni benne ezután. De ne most dönts véglegesen. Ha nem bírod ki vele az egy hónapot, ha szenvedsz minden nap, akkor kérd meg, hogy menjen el erre az időre. Nagyon nem értek azzal egyet amit tett, de lehet hogy utána tisztázni tudjátok a dolgot.
2009. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%
Nem ironizálni akarok, mert szörnyű dolog, ami történt veled, de az egész posztodban az a legszomorúbb, hogy te még ezek után szereted, pedig terhességed alatt megcsalt. Én -akármennyire is szeretem a férjemet-, rá sem tudnék úgy gondolni egy ilyen eset után. Sokkal különb vagy te annál, hogy leállj egy ilyen emberrel. Ha nem szeret és megcsal, akkor semmiképpen ne maradj vele csak a baba miatt, mert nagyon meg fogja keseríteni az életedet. Sajnos nem tudok tanácsot adni, mert a helyedben már biztos, hogy teljesen más gondolataim lennének erről a férfiről.
2009. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%
A 7.29-sel félig meddig értek egyet.Nekem a saját barátnőm próbálkozott be a férjemnél pont amikor pár hónapos babám volt, és be kell hogy valljam, majdnem sikerült neki.Egy nő akkortájt, amikor éppen terhes, vagy a pár hónapos gyerekét a nap 24 órájában pátyolgatja nem tud úgy törödni élete párjával, mint korábban.És ezt a férfiak féltékenyen veszik sokszor tudomásul.Lehetsz vonzó, szakíthatsz időt, hogy a pároddal légy, csupán csak pénz kérdése az egész.Új rucik bébiszitter, stb...Ezt a férfiak miért nem teremtik elő?Csak elvárják?Miből???Olvastam itt olyanokat, hogy a fickó pelenkára nem adott haza pénzt, de prostira tellett.Kinek mi a fontos.Amúgy meg szintén itt olvastam, hogy sok férfi nem azért csalja meg a feleségét mert otthon nem kap meg mindent, meg zűrök lennének, hanem csak úgy, egyszóval ésszerű magyarázatot a legtöbbjük nem tud adni a kilengésre.Amúgy meg tekintsünk egy kicsit mélyebbre egyes házasságokba.A férfiak mindent megadnak a nőknek???Nekem az ismerettségi körömben 2 olyan házaspár is van ahol a fickó ment félre,de előtte évente csak 4x-5x tudta kielégíteni a feleségét.A férfiak minden egyes alkalomma
2009. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%
7:29: és miért lenne a feleség a hibás minden ilyen esetben? Meg mi az, hogy a szerető "véletlen" ilyen helyzetben? Nos, ha nem tudja, hogy a férfi házas, akkor tényleg az, de ez ritka! Attól, hogy valaki nem hű de jó az ágyban nem jelenti azt, hogy a párjának joga van megcsalni, mert nem csak a szexből áll az élet és egyébként is, akkor minek esküdött örök hűséget? Ha valaki már nem szereti a másikat, akkor le lehet zárni egy kapcsolatot úgy is, hogy a másikat ne alázzuk meg és döngöljük a földbe az önbecsülését. Inkább legyen őszinte, mint egy hazug megcsaló. Akkor mindenkinek könnyebb. Ami a szeretőket illeti: házas férfire életemben nem tudtam úgy nézni, mint potenciális partnerre. Szerinted az normális, ha tudom, hogy valaki házas és belemegyek vele egy kapcsolatba? Azért jócskán van a szeretőn is felelősség meg a megcsalón is. Még jó, hogy ne a szerencsétlen megcsalt érezze rosszul magát emiatt is. Miért is hibás ő?
2009. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!