Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megcsalt és lebukott!...

A párom megcsalt és lebukott! 4hét mulva megszülöm közös gyerekünket! Hogyan vészeljem át ezt a csalódást? Szerelmes vagyok belé!

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 01:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%
09:53: ha valakiben ennyire nem lehet megbízni, akkor az az ember nem szeret téged igazán, mert az baromira felszínes, hogy valaki azt nézi, hogy rajtad milyen ruha van, mikor a gyerekét várod. Szerencsére nem minden férfi ilyen paraszt. Nem azt mondom, hogy ne legyél igényes, de pusztán a külsődért szeret a párod? Egy normális felnőtt ember megérti, ha a másik el van foglalva, mert az Ő gyerekével terhes.
2009. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
84%

Amugy mit mond? Elkoltozik toled, vagy csak enyelegni ment el?

Nagyon durva amit csinalt, a megcsalast elitelem, de a ti esetetekben, mivel kisbabat varsz, duplan elitelem a ferjedet.

Ha anyagilag, lelkileg, fizikailag lenne segitsegem mindenkepp elkoltoznek tole. O sem teged, se a babat nem erdemli meg. Aki egyszer megteszi, sokszor megteszi, szornyu ugy egyutt elni valakivel, hogy mindig attol rettegsz, hova megy a ferjem? Igaz-e amit mond?

Korabban voltak problemaitok, vagy csak most ment el az esze neki?

Ne alazkodj meg neki, minel tobb emberrel beszelj, probalj ne magadba roskadni!!!! Nagyon sajnallak, egy ujabb aldozat vagy, es a babad is.

2009. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz helyzet az biztos de ne idegeskedj mert neked a babád az első.Rákérdeztél hogy miért tette?Én 8 hét múlva szülöm a második babánkat de a párom mindenben mellettem van.Jó lenne ha minden férj és apuka ilyen lenne de az igazság sajnos más.Legjobb barátnőmet csalta meg a férje amikor 8 hónapos terhes volt a helyzet azóta sem változott 10 éve házasok és most is a férjének viszonya van.Remélem megoldod valahogy és túllépsz ezen.Mióta vagytok házasok?Könnyü szülést és boldog babázást.
2009. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan vészeld át a csalódást? BÜSZKÉN! Legyen önértékelésed! Ne alázkodj meg, ne hagyd, hogy ne tiszteljen, lábtörlőként bánjon Veled. Ne hagyd, hogy azt érezze, Te úgysem hagyod el, mert odavagy érte, mert ebből arra következtet, hogy azt csinál, amit akar. Csapj oda at asztalra, vedd a kezedbe az életedet, dönts úgy, hogy Téged nem fog senki megalázni!

Inkább nőjön fel a gyereked "apa nélkül", vagy egy másik férfival aki jobban megbecsül Téged, mint hogy azt lássa, hogy az apja így viselkedik, az anyja meg tűri. Ez rossz hatással van mind a fiú-, mind a lánygyermek személyiségére.

Hypathia

2009. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
79%
Én voltam a 9.53-as és a 10.01-re válaszolva:Én a külsőségeket pont a 7.29-es hozzászólása miatt írtam.Mivel ő szerinte általában a feleségek az okai a félrelépésnek és mivel ilyen véleménye van, akkor biztosan ő is úgy gondolja, hogy sok nő a terhessége és az otthon töltött gyeses idő alatt úgymond eligénytelenedik, vagyis az addigi kisvárosias öltözködést hajlamosak egy sima szabadidőruhára korlátozni.És sokszor azért megy félre a férfi, mert jönnek a csini kitömött festett plázacicák és máris leszáll az agyuk a gatyájukba.Úgyhogy persze, hogy én sem azt gondolom,hogy olyan fontosak lennének a külsőségek, de sajna tapasztalat, hogy a férfiaknak ez sokat jelent.És pont ezért írtam az új rucikat, meg a bébiszittert is, mert amelyik férfinak fontosak a külsőségek, az szakítson pénzt ilyenekre is, és akkor a feleségében fedezze fel azokat a dolgokat, amitől úgymond leszáll az agya a nacijába.De a legtöbb férfi tiltakozik az ellen, hogy a felesége vásároljon egy új ruhát, vagy akár egy szexi fehérneműt-mondván ez felesleges pénzkidobás-viszont ha jön egy kikent kifent plázacica attól nem sajnálják a méregdrága cuccokat.
2009. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
24%

25/N diplomás gyermekes anyuka, feleség vagyok.


Ha egy ffi félrelép, akkor otthon nem kap meg mindent. A "csábító"nő nem hibás.Akkor sem, ha tdta, hogy a feleség terhes. Szerintem.


Várandósan is lehet csinos lenni sőt szeretkezni is lehet bármikor bármennyit ha nem veszélyeztetett terhes a kismama.


Szülés után gátvarratokkal is lehet szeretkezni. Mi sem vártuk meg a 6 hetet.


VISZONT: a legundorítóbb dolog, ha egy várandóst úgy megcsalni, hogy az kiderüljön.


Én megkérdezném, hogy esetleg azért tette, mert tiltott volt a szex a terhesség alatt és nem volt elég neki az egyéb módon történő kielégítés? Ha ez az ok akkor lenyelném a békát.De élete végéig felhánytorgatnám és készítenék a fejemben egy B tervet,ha esetleg megint megtörténne és kirúgnám.


Továbbá NEM a gyermek a legfontosabb!!!! Hanem TE!!! Mert ha Te besavanyodsz, akkor az sem neked sem a férjednek sem a gyermekednek nem jó. Azt tedd, ami NEKED a legjobb.

2009. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 15:11-es. Szerintem pedig egy nő, aki egy másik terhes nő férjével enyeleg (úgy, hogy tudja), az egy szemét r....nc. Ha voltál terhes, akkor tudod, hogy az ember néha jobban kívánja a szexet, mint azelőtt, néha kevésbé, vagy a vége felé egyáltalán nem. Még ilyenkor és folyamatosan is elvárható-e, hogy az ágyban mindenben megfeleljen a férjének? És nem mindenkinek gyógyulnak be a gátsebek 6 hét alatt. (azelőtt egyébként is nagy felelőtlenség szeretkezni, gondolom anno a dokid felvilágosított). Inkább sírva, kínok közt szeretkezzen, csakhogy megfeleljen apucinak? Bocs, de hihetetlen vagy. Akkor is így gondolkodnál, ha ez veled történt volna meg?

A kérdezőnek pedig azt tanácsolnám, hogy ha tényleg szereted, beszéljetek. Sajnos előfordulhat tényleg az, amit itt már írtak előttem, hogy fél a felelősségtől, stb, és azért csinálta. Én adnék még egy esélyt, de csak egyet. könnyű szülést és boldog babázást kívánok. 7 hós kisfiú anyukája

2009. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
39%

15:11-es csak nem te is a szereto szerepet jatszottad? Esetleg jatszod most is? Minden szavadbol erre kovetkeztetek.

Nevetseges amit irtal, kar volt leirnod:)))

2009. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)Élni fogom a saját életemet vagyis megpróbálom!És igen akivel megcsalt tisztába volt vele hogy együtt vagyunk és terhes vagyok!
2009. márc. 2. 21:13
 20/35 anonim ***** válasza:
91%

Mekkora egy rib@nc az a nő, akivel megcsalt...

Nem értem a megcsalások mondott okát.

Én pl. nőhöz képest tekintélyes méretű libidóval rendelkezem, de ha nem lehet, akkor épp nem lehet.

Ha én vissza tudom fogni magam, akkor az a bizonyos igazi, nagybetűs férfi miért ne tudná?

A szex nem minden, és butaság erre kenni. Inkább lelki okai voltak. De tök mindegy mi az oka, ha ez a vége.

Meg lehet bocsátani, de persze nem kell, NEM SZABAD vele együttmaradni.

Minden problémát meneküléssel fog megoldani? Akkor mi lesz később, ha még egyszer terhes leszel? Ha nagyon megszorultok? Ha be kell segítenie a gyerekkel?

Mikor nő már fel végre a feladathoz? Egyátalán segített bármiben is, a terhességed alatt?


Bármi is legyen, ne terheld túl magad, rakd ki arra az időre, míg meg nem születik a baba,e setleg hívj meg magadhoz valaki segítséget és legyen könnyű szülésed.

2009. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!