Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek? Mit tegyek?

Belemenjek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Titkárnőként dolgozom egy ügyvédnél.Pár hónapja észrevettem,hogy máshogy viselkedik velem,mint ezelőtt.

Napi szintem hív kávézni,ebédelni,de csak az utóbbi pár hónapban.

Többen mondták már,hogy lehet,tetszem neki,de eddig csak nevettem rajta,hiszen miért kellenék neki pont én?!

De ma elhívott vacsorázni...Azt mondtam neki,hogy még gondolkoznom kell ezen,mert távkapcsolatban élek(bár már arra sem emlékszem,mikor beszéltünk utoljára,szóval ez már nem is annyira kapcsolta).

De nem tudom,hogy mit tegyek...

Ha elfogadom a meghívást,akkor lehet,hogy csak egy éjszakás kaland lennék,de akkor nem tudnék neki dolgozni még pluszba.


2011. ápr. 11. 19:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%
Egyáltalán van már mibe? Ne képzelődj előre.
2011. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

A korkülönbség 16 év és talán ez a legnagyobb gond...

És nem a tartós kapcsolatairól híres,azt meg kell hagyni.

A jelenlegi "kapcsolatom" egyenlő a 0-val,legutóbb talán a szülinapomon beszéltünk,ami 5 hete volt.:S

És hát nekem is tetszik egy kicsit a pasi,bár ezt eddig nem nagyon akartam magamnak beismerni...

2011. ápr. 11. 20:37
 13/20 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
44%
16 év nem olyan sok. Volt itt már olyan kérdés is és válasz is, hogy 20-25 meg 30 éves korkülömbséggel működtek kapcsolatok évekig.
2011. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
A párod öt hete nem adott hírt neked,szerinted ő még nem járt félre?
2011. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ebben a helyzetben meglehetősen sok a 16 év, ha olyan pasiról van szó, aki sorra felszedi a csitri titkárnőciket. Az új információk fényében azt mondom, szakíts a barátoddal, és keress egy olyan pasit, aki komolyan vesz téged. Ez az ember nem valószínű, hogy ilyen, a kitartását pedig betudnám annak, hogy egyszerre sok vasat tart a tűzbe, nem kapkodja el a dolgokat, ameddig te nem adod be a derekadat, addig szórakozik valaki mással.

Ez a férfitípus eléggé gyakori, éppen ezért elég kiszámítható, mi várna rád a jövőben: másik munkahely.

2011. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
Hééé! Vacsorázni mész nem dugni! Attól h kajáltok az nem azt jeleni hogy az ágyban fogtok kikötni. Amugy miylen igaz mikor azt mondják h a titkárnők arra jók h a fönökük "használja" őket. xddd
2011. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
38%

Egyértelmű, hogy mire megy ki a dolog, mert nincs férfi-női barátság, és nem hívunk meg nőt vacsorázni, ha nem akarunk valamit cserébe. Tehát így készülj: vagy belemész, vagy elutasítod. Előző esetre felkészülve szakíts a jelenlegivel, ez a tisztességes. Még előmenetelt is jelenthet. Utóbbinál pedig lehet, hogy másnap már nem kell menned dolgozni, bár számára is veszélyes talaj, mert például a nyakába akaszthatnál egy szexuális zaklatás pert, és meg is nyernéd.

Dönts belátásod szerint.

2011. ápr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Elmehetsz vele vacsizni, az NEM KÖTELEZ ellenszolgáltatásra. Igen, legyél vele kedves, de nehogy már le is kelljen az ételért feküdnöd :-d Remélem nem is így értetted. Tartás! Az első randin (ha ez egyáltalán az, mert nem biztos!) még a csók sem kötelező!!!

Ha tetszel a főnöknek, nyugodtan udvaroljon, menjen utánad, idővel kialakul te mit akarsz, ő mit akar, és mit kezdesz majd akkor a kvázikapcsolatoddal.

2011. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

1. Miféle kapcsolatról beszélsz? attól még hogy a pasi nem mondta a szemedbe, teljesen egyértelmű hogy már rég lefalcolt... ne viccelj


2. a főnök vacsorázni hívott, nem dugni. pont azért hogy más körülmények között is ismerkedjetek. Nyilván az a célja, mint MINDEN FÉRFINE!!! hogy dugni akar. de nem mindenáron, és nem mindegy hogy milyen körítéssel. Egyelőre a főnök nagyon udvariasan közeledik feléd, és ezt illik méltányolni. Ha tetszik, akkor menj el vele vacsorázni. úgyis te szabod meg hogy mennyire engeded közel magadhoz. ezek szerint tud várni, és hajlandó udvarolni, úgyhogy nem lesz gond. Aztán meg ha már kialakul valami, és mégse lesz belőle kapcsolat, hát akkor ez van. lehet hogy te se szeretsz bele. lehet hogy ő is megmarad a tetszés szintjén és nem szeret beléd, de ez már csak így van.

Félni semmiképpen nem kell tőle. hiszen nem emberevő :)


32/N

2011. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Nem hiszem hogy jó ötlet, ez a fajta főnök-beosztott viszony a legtöbb esetben oda jut, hogy jön egy újabb szerető, te dobva leszel és utána még te vagy az, akinek le kell lépnie a cégtől és új munkát kereshet.
2011. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!