Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is tönkremegy a...

Szerintetek is tönkremegy a házasságok kb.80%-a gyerekvállalás után?

Figyelt kérdés

Szerintem igen. Kivételek persze vannak, de az átlagról beszélek. Az intimitás gyakran megszűnik, nincs szex, mindkét szülő fáradt, a férj ilyenkor "szokta" elhagyni vagy megcsalni a feleségét.


Én ezért sem szeretnék gyereket szülni.


2011. ápr. 12. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
pont egy ilyen kérdést akartam feltenni valamelyik nap, csak nem tudtam megfogalmazni, úgyhogy köszi hogy te megtetted :D én is kíváncsi vagyok
2011. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Én ezt túlzásnak tartom, sok házasság felbomlik emiatt, de hogy csak 20% legyen tartós család..azt nem hiszem.
2011. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jó, most csak mondtam egy számot. A lényeg, hogy a házasságok jelentős része erre a sorsra jut.
2011. ápr. 12. 18:50
 4/20 anonim ***** válasza:
Én 70%-ot olvastam valahol
2011. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
99%
Nem feltétlenül! Én bent voltam a feleségemmel szülés alatt,és azóta jobban szeretem,mint valaha. Elsem tudtam képzelni,hogy ekkora fájdalmat kell átélnie. Az első hónapok mindkét fél számára nehezek,de túl lehet rajta jutni.
2011. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ami előtte is szar volt,az gyerekvállalás után sem lesz jobb,sőt rosszabb. De egy normális,biztos alapokon nyugvó kapcsolatot ahol a felek megtudják beszélni a problémákat,szeretik egymást azt a gyermekvállalás fogja tönkretenni.
2011. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Ha a pár együtt akarta azt a gyereket együtt tűrtőztetik magukat. Be kell indítani a fantáziát és a kreativitást. 17 éve hűséges 2 gyerekes pár vagyunk.
2011. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy miután megszületik a baba, már nem lesz olyan a kapcsolat, mint előtte. Én úgy látom, hogy vannak, akiknek jobb lesz a kapcsolatuk, bár ez a ritka. A többségnél szerintem is elveszik valami. Sajnos. :(

De szerintem ez nem törvényszerű! Ha például az anyuka nem csak a babával törődik és nem zárja ki az apát sem, akkor nem biztos! Mert sokszor ez a gond. Hogy a férj teljesen mellőzöttnek, elhanyagoltnak érzi magát, a felesége szinte csak a babával törődik, ilyenkor fordul az elő, hogy a férj félrelép.

2011. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Csak akkor,ha előtte sem volt jó a házasság. A szülés után pedig az anya csak a gyerekkel törődik, a párjával nem. Ma nagyon sokan a gyereket tartják életük egyetlen értelmének,elkényeztetik,csak vele foglalkoznak,ez pedig a kapcsolat végét jelenti.
2011. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Bár, mi nem vagyunk házasok csak élettársak és jegyben járunk [2-3 év múlva összeházasodunk], de mióta az első gyermekünket várom a párom jobban szeret, imád és megbecsül, mint bárki bármikor.

Szószerint a tenyerén hordoz és ez szülés után sem lesz másképp.

Úgyanúgy megteszünk egymásnak mindent, mint terhesség előtt.

Azért egy válláshoz nem csak a gyerekvállalás utáni fáradtság, sex nélküli napok adnak okot, hanem a fenn álló rossz anyagi helyzet, hirtelen bekövetkező rossz anyagi helyzet, a szülés előtti kedvezőtlen kapcsolat állapota.

2011. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!