Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a kapcsolatommal?...

Mit tegyek a kapcsolatommal? Van egy 4 honapos kisfiunk is! Nem vagyok már boldog a párom mellett de szeretem!

Figyelt kérdés

Nem volt öszinte hozzám.Nincs benne felelősség tudat sem.Nem tudja föntartani a családot,nincsenek tervei!És nem is tesz semmit hogy haladnánk 1ről a kettőre.Eddig a 150e.ftért nem akart dolgozni mert kevésnek tartotta most meg annyit hoz haza hogy az autót tudja rendezni azt kész.Ha hazaad 10,20e.ft azt is olyan hogy adok

veszek.Többi nem is érdekli.Ha nem a mamámmal kéne laknunk még a rezsit se tudnánk fizetni.Ilyenkor már ha szerintem gyerek van ott már komolyabban kéne gondolkodni.Amit a párom nem tud és nem is akar.Én tervezgetném a jövönket de megvalósítani egyedül nehéz.A kormány tekerésen,alváson,gépezésen kívül nem csinál szinte semmit!Mivel ő kamion soför!Nem volt ilyen régan!Én csak a családnak akarom megmutatni hogy boldogok vagyunk és elérünk mindent 1ütt.Önnálóan.De egymagam nehéz!Semmi ötletben nem támogat.Fiam az 1etlen örömöm és boldogságom már csak.


2009. márc. 2. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű,hogy akkor most dolgozik-e a párod vagy sem. Őszintén szólva azok alapján amiket leírtál nem érdekli a családja. Milyen apa az olyan akit,ennyire hidegen hagy hogy nem tesz semmit,hogy eltartsa a családját. Arról nem is beszélve,hogy azt írod,hogy a kormány tekerésen meg a gépezésen és alváson kívül nem csinál szinte semmit. Most még pici a baba,de mi lesz ha már nagyobb? Akkor se lesz pénz semmire? Hacsak majd Te elő nem teremted. Benned nagyon becsülöm,hogy tervezel,de azt el kell döntened,hogy tudod-e azt vállalni,hogy Te teremts meg majd mindent a családodnak? És hogy eltarts egy pasit. Az is kérdés,hogy a mamád meddig bírja,hogy mindent ő fizet. Ez vele szembe nem tisztességes,mert az egy dolog,hogy segít neked meg az unokájának,de,hogy egy olyan pasinak akit magán kívűl nem érdekel senki az már sok. Komolyan el kellene beszélgetned a pároddal és megmondani neki,hogy ez így nem fog menni. Lehet, hogy szereted, de ha nem változik a dolog, se neked se a babádnak nem lesz boldog élete. És legalább neked felelősségteljesen kell döntenie ha már ő nem tud.
2009. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
ez egy barom. hagyd ott.
2009. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy így nem mehet. Te felnőtt nő vagy, nem élsz egy gyerekkel. Ha nem változtat, mehet.

Lehet, hogyha kisarkítod a dolgot, észbe fog kapni. Muszáj keményen beszélni vele, mert magától nem ébred fel.


Ha ettől sem, akkor elválsz gyerektartást kérsz, őt meg megtarthatod ágyasnak - szabadidőpartnernek. Arra jó lesz, te meg élheted az életed, tervezhetsz. Ne vadd őt a nyakadba 2. gyereknek!

2009. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen dolgozik!Kéthetente kap állítólag fizut de mi nem látunk belőle semmit.Azt sem tudom sokszor mennyit kap fizut!Adok veszek dolog van.Én a kis pénzemet osztom be a rezsire meg a fiamra.Mivel én besegítek a mamámnak!Kéthete külön voltunk 1 hétig!Megprobáltam ezzel ráilyeszteni.Bíztam benne hogy így a fejéhez kap.De csak 3 napig tartott mint a csoda!Megy minden úgy mint eddig volt.:(Régen gyült a szekrényben a sok spórólt pénz.Nagyon jól áltunk anyagilag.Ez valahogy elmúlt.Így lett új autó,tv,stb.És még az albérletet is ki tudtuk próbálni.Én hála jól megtanultam spórólni.Sokmindent azért elértünk 1 ütt!Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 2. 17:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor mehet. Légy kemény! Te a gyermekért is felelős vagy. Nem olyan életre van szüksége, hogy anya gürcöl, apa meg játszik. Fájni fog, de találni fogsz hozzád illő párt, és boldog leszel, hogy megtetted ezt a nehéz lépést.

Költözzön! Nem ingyenlakótelep édesanyád!

Ha szükséged van rá, nyugodtan használd ki őt, érzelmileg, vagy természetben, cserébe az eddigi ingyen lakásért. De jobb lenne, ha új életet kezdenél.

Csak azt nem értem, ha tudtatok régen valamire menni, akkor mi változott?

Gépezik? Nőzik? Kártyázik? Miért nem rátok költ, ha autót meg tévét tudtatok venni?

De jobb lenne, ha

2009. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajna hétfőtől szombatig oda van dolgozni!Addig nincs is a szemem előtt!Nem látom mit csinál!Szinte minden nap megfordul a fejemben hogy vége!Csak mindig reménykedem hátha másképp lessz.Én nem tok költözni mert én ithon vagyok!Engem a nagymamám nevelt.Párom jött ide lakni mert nem merem egyedül hagyni már a mamámat.Köszönöm a tanácsot és a kedvességeteket!
2009. márc. 3. 13:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De hova lesz a penze? Ha egesz heten dolgozik, akkor normalisan keres, nem? Esetleg van neki valami baratnoje? Vagy hol a penze? Miert nem tudod, hogy mennyi a fizetese? A mamadnak tobb penzt kellene adni, ez a 10-20ezer orult keves.

Beszelj vele, mondd meg neki, ne nezzen tegedet hulyenek teljesen.

2009. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó kérdés!!Szeretném én is megtudni hogy hol a pénz vagy hova megy.Mindig kidumálja magát!Magam sem tudom már hogy kapja a fizut!Már én is gyanakodtam másik nőre de tagad!Ami 1értelmű.csak vasárnap van ithon velünk!Sokminden nem derűl ki olyan könnyen 1 nap alatt!Mamámnak ő nem ad haza!Ha megyünk vásárolni akkor megveszi ami kell a konyhára és ennyi.Nekem ad haza 10,20e.ft.De abbol is elvisz annyit hogy egész hétre tudjon kaját,cigit venni!Most a hétre 20e.ft is kévés volt neki.10e. a hétre ment el neki amit meg nekem adott 10e. abbol meg ithonra vásárolgatott!Ami nélkül meg tudtunk volna lenni.Hasán nem spóról.Magyarán adok veszek.Amit már mondtam.Közölte már egy párszor hogy nem néz hülyének és nem is fog!Ami lehet jó duma.Elmondtam neki hogy mások hogy tolerálnák az ilyen viselkedést amit csinál!Már tett fel hírdetést az internet expresszen hogy állást keres!Talán most észbe kapott hogy segítettetek a véleményekkel!Most hogy ilyen válaszokat kaptam.Most már látja hogy senki nem tűrné ezt!Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. márc. 4. 12:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor vess véget a kapcsolatotoknak mert attol hogy húzod nemfog megváltozni!ha megis változik akkor attol hogy elhagyod!hagyd el ha igazán szeret vissza akar majd szerezni igy megváltozik!keresd meg a telefonjában a munkáltato telefonszámát és hivd fel őt menyit fizet a férjednek!lépned kell valamerre!az ilyen ember már sajna nemfog csak ugy megváltozni és fölöslegesen vársz!
2009. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10-20 ezret ad neked oda? Havonta ennyit? Ennyi lenne a gyerektartas is tole, de akkor legalabb nyugalomban lennetek a kicsivel, nem idegesitene tegedet a ferjed. Gondold meg, hogy lenne a legjobb, es dontsel ugy. Tenyleg nem fog megvaltozni. Lenne munkahelyed amugy, ha mar lejar majd a gyes?
2009. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!