Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a kapcsolatommal?...

Mit tegyek a kapcsolatommal? Van egy 4 honapos kisfiunk is! Nem vagyok már boldog a párom mellett de szeretem!

Figyelt kérdés

Nem volt öszinte hozzám.Nincs benne felelősség tudat sem.Nem tudja föntartani a családot,nincsenek tervei!És nem is tesz semmit hogy haladnánk 1ről a kettőre.Eddig a 150e.ftért nem akart dolgozni mert kevésnek tartotta most meg annyit hoz haza hogy az autót tudja rendezni azt kész.Ha hazaad 10,20e.ft azt is olyan hogy adok

veszek.Többi nem is érdekli.Ha nem a mamámmal kéne laknunk még a rezsit se tudnánk fizetni.Ilyenkor már ha szerintem gyerek van ott már komolyabban kéne gondolkodni.Amit a párom nem tud és nem is akar.Én tervezgetném a jövönket de megvalósítani egyedül nehéz.A kormány tekerésen,alváson,gépezésen kívül nem csinál szinte semmit!Mivel ő kamion soför!Nem volt ilyen régan!Én csak a családnak akarom megmutatni hogy boldogok vagyunk és elérünk mindent 1ütt.Önnálóan.De egymagam nehéz!Semmi ötletben nem támogat.Fiam az 1etlen örömöm és boldogságom már csak.


2009. márc. 2. 14:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még nem keresek mert most 4 hónapos a fiam!sajna csak gyesre vok jogosult!:(Nem lessz egyszerű keresnem mert fodrászként nehéz elhelyezkedi vidéken alkalmazottként.Pláne ahol gyerek van.És nem tudom kiváltani a vállalkozóit sajna.:(Ez az én szerencsém.Ez van!Rossz időben születtem rossz helyen.
2009. márc. 5. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!