Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Gyötrődöm.

Mit csináljak? Gyötrődöm.

Figyelt kérdés
9 hónapos kapcsolat,ő 30+/F,én 20+/N. Van egy idős édesanyja,akinek sokat kell segítenie+tiltja tőlem. Szomszéd városban lakik,de SZINTE SOSE LÁTOM. Nem bírom már. Állítólag csak azért,mert nagyon sokat kell segíteni anyukának. 1x látott az anyukája,és kitiltott tőlük,így én se mehetek. Mit tegyek? Annyira szeretnék vele lenni!
2011. ápr. 12. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Hú szerintem a férfinak kellene tennie azért,hogy találkozzatok.Minimum eljönnie hozzád,elvinni téged ide-oda,közös programokat csinálnia...30 évesen ez már minimum alap lenne..Elég tutyimutyi,ha hagyja,hogy az anyja kitiltson maguktól.Nem igazi férfi,én hagynám a p-ba az ilyet!
2011. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, Te hiába szeretnél vele lenni, ha ő nem. Vagy legalábbis nem annyira, hogy ezért érdemben tegyen valamit. Egy 30 éves férfi már elég idős ahhoz, hogy megoldja ezt a helyzetet, ha akarja. Ha viszont nem, az ellen sajnos nem sokat tehetsz... Sajnálom. :(

N32

2011. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem te a hülyített szeretője vagy.
2011. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Anyukája tiltott ki? Vagy a pasi mondta.....
2011. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom elképzelni, hogy valakivel azért ne találkozzak, mert nem tetszik a muternak 30 évesen.Mesébe van csak ilyen.Ne légy naív!Igen, jól érzed, megvezetnek, át..nak.De rendesen.Ne edd meg! 27/F
2011. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, én megértem, hogy sokat kell otthon segítenie, mert egy idős embernek tényleg sokat kell.De igazán a sarkára állhatna, hogy legalább 2-3 órára el tudjon szakadni otthonról.És mi az, hogy az anyuka eltiltott?Én örülnék a helyében, ha a 30 év feletti fiamnak lenne valakije.És gondolom, nem az anyuka akar veled járni, úgyhogy a "barátodnak" egy kicsit erélyesebbnek kellene lennie. Ha ennyit nem tesz meg érted, hát bocs, de akkor ott valami gond van (pl az hogy nem szeret eléggé)
2011. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A korkülönbség is a "szeretői" státuszodra utal....., amikor van hozzád kedve, meg ideje.....
2011. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"A korkülönbség is a "szeretői" státuszodra utal"

Kedves hölgyem, kifejtené ezt bővebben? Mert arra, hogy jutott erre a következtetésre, kíváncsi lennék!

2011. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit magyarázni.......
2011. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Na jó.Egy 30 éves férfi azért nem találozik a 20(!!!) éves nőjével ,mert az anyukája eltiltotta....

Na? Semmi?

2011. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!