Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a baja...

Szerintetek mi lehet a baja velem a haveromnak?

Figyelt kérdés
7 éve elkezdtem járni 1 gimibe és ott volt osztálytársam. Az első héten szinte már megtaláltuk a közös hangot és összebarátkoztunk. 2 évig szinte a legjobb barátom volt, viszont 11.-ben otthagytam azt a sulit, és elkövettem azt a hibát hogy nem búcsúztam ott el azoktól, akikkel joban voltam. Utána persze msn-en ezt próbáltam kiküszöbölni, de sokan megorroltak emiatt és töröltek. Vele beszéltem még egy ideig msn-en, de egyre ritkábban. Utána kb 1 évig egyáltalán nem beszéltünk, és ráírtam hogy jó lenne ha tartanánk a kapcsolatot, mert a legjobb haverom volt. Ezután szinte lerázott és letiltott msn-ről. 1 hónapja kb bejelöltem facebook-on és nem jelölt vissza, miközben folyamatosan változik az adatlapja...Vajon mi lehet a baja? Aztmondta régebben hogy az már nem érdekli, hogy nem köszöntem el, akkor mégis mi?
2011. ápr. 13. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan közös ismerős, akinek esetleg elmondaná?
2011. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos,hogy csak ennyi volt?Egy suliváltásért még nem szoktak ennyire megorrolni a másikra!!!!Máskülönben lehet,hogy csak ennyire bunkó!Én is jártam úgy,hogy egykori suliársamat(akivel anno még jártam is),akivel soha semmi konfliktusom nem volt, bejelöltem .w.w-en,és elutasított!!!Ez pusztán bunkóság!!!Tehet egy szivességet:)
2011. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De van közös ismerős, aki közös haverunk volt de ő sem tudja :S Tényleg bármit megtettünk volna egymásért annyira jóban voltunk és a suli váltáson kívül tényleg nem történt semmi...Viszont panaszkodott hoy unatkozik órákon, mióta elmentem, lehet hogy ezért?
2011. ápr. 13. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A facebookot és az ilyen netes sz.rokat nem kell komlyan venni, ahogyan azt sem, aki nem jelöl vissza, én nem sajnálnám ezt a dolgot, inkább örülnék, hogy nincs az ismerőseim között ilyen primitív bunkó, mint az a "barátod".
2011. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nekem is volt már ilyen nem visszajelölős, de az az 1-2 ember olyan volt régebben is, amilyen jellemzést az előbb a végén írtam. Tiltsd le Te is, így látja a parhasztja, hogy részedről is ugyanaz a hozzáállás.
2011. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is hasonló történt, egy jódarabig nem beszéltünk a "haverommal", ez idő alatt egy stílusváltáson esett át, és mára lenéz, egy igazi paraszt lett. Bár még mindig elvárja hogy segítsek neki ha problémája akad... szerintem hagyd a fenébe, keress igazi barátokat;) nekem bejött
2011. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!