Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztis vagy? Ha igen, hogy...

Hisztis vagy? Ha igen, hogy viseli a párod?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére csak a piros napok előtt vagyok "hisztis", de inkább csak nyűgös... 7 éve vagyunk együtt, már hozzászokott, és szerinte az én hisztijeim lightosak az előző kapcsolatához képest :)
2011. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Hm..én elég hisztis vagyok,de nem pitiáner dolgokért!De ez a hisztis dolog hullámzó nálam!Hogy viseli el?Hát kénytelen!!!Máskülönben a férfiak néha hisztisebbek mint mi nők!!
2011. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Én is általában akkor vagyok hisztis,és tök fura,ahogy megjön,én megnyugszom és a párom lesz elviselhetetlen,de tudjuk egymás hisztijeit kezelni 3 éve vagyunk együtt...
2011. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Igen én is általában a menstruáció előtt vagyok hisztis, de ezt tudja a párom és aztmondja olyankor nem veszi komolyan amit mondok (persze ha ilyenkor bántom őt). De sajos hónapok óta van nagy problémám, azóta szinte minden nap hisztis vagyok, de jól kezeli, hisz tujda, hogy megvan rá az okom, nem is inkább hisztinek mondanám, hanem elkeseredettségnek. De szeret ezzel együtt, és reménykedünk, hogy hamarosan visszatér a havi egy hét rosszkedvűség. 24L
2011. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Előfordul. Szerinte ilyenkor még aranyosabb vagyok. :)
2011. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Az vagyok, de küzdök ellene, a párom egyelőre tolerálja.
2011. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Eszméletlenül az vagyok sajnos, de mostanában türtőztetem magam. A barátom jól viseli, szerencsére toleráns:)
2011. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Igen az vagyok! Nekem független a menstruációtól. A párom nem szól semmit, ha már nagyon kiborító vagyok, akkor szokta csendben megjegyezni, hogy "nem vagy te kissé hisztisebb az utóbbi időben?".

Általában viszont én szoktam neki mondani, hogy "jó tudom, hogy hisztis vagyok, de....." illetve este elalvás előtt megjegyzem neki, hogy "ne haragudj, hogy hisztis vagyok napok óta"

2011. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Én nem vagyok hisztis. S ez baj. Ha mérges vagyok, akkor meg olyan vagyok mint egy férfi, aki mérges és ez nőként visszataszító.
2011. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

Nekem se függ össze a mensessel,én bármikor tudok hisztis lenni,elég ha nem alszom ki magam:)

De jól viseli,mert ő még hisztisebb tud lenni és én is elvilselem,meg igy már 4 év után elég ha ránézek,tudom hogy olyanja van és inkább kimegyek a szobábóll.Ő dettó

2011. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!