Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztis vagy? Ha igen, hogy...

Hisztis vagy? Ha igen, hogy viseli a párod?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 11:14
1 2
 11/18 Horkýže Slíže ***** válasza:
25%
alapbol nem vagyok hisztis termeszetu,de minden honapba azokon a napokon egy kicsit hisztis vagyok.jol viseli mert tudja hogy csak menstruacio alatt...fol se veszi
2011. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 11:35-nek. Én sem vagyok hisztis, és én is hiányként élem ezt meg valahol. Lehet hogy csak azért, mert nem tudom milyen is az valójában. A hiszti nem azért van, mert nem tudja valaki elkommunikálni mit szeretne, mi bántja? Semmi elítélés, csak tájékozódni szeretnék valamiről, ami kimaradt az életemből. A pasim örömére:-)
2011. ápr. 13. 12:32
 13/18 anonim ***** válasza:
25%
Eléggé az vagyok ami kismama ként szerintem érthető. Sokszor nem tudok mit kezdeni magammal meg a hormonokkal de szerencsére a párom megértő.
2011. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%
Én ugyan a hisztisek táborát erősítem, de nem úgy, hogy mindenbe belekötök amit a párom csinál vagy veszekszek vele, inkább úgy hogy semmi se jó. Nem veszekszek csak "nyavalygok". Ha arannyal vakarnák a fenekem se lenne jó. Szóval lekommunikálni le tudom. Egyszerűen hagyjanak békén.
2011. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
én nem vagyok hisztis... a férjem viszont igen...
2011. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem én hisztis vagyok, párom szerint ez közel sem hiszti amiket csinálok, mert szerinte az a hiszti, ha olyan miatt vagyok kiakadva ami hülyeség. Vállalkozó és mondjuk ha fél hónapja titkolja hogy bukott egy komolyabb összeget, amire szükség lenne akkor ki szoktam akadni. (mármint arra hogy titkolta) Utána mindig szarul érzem magam, és attól még picit rosszabb, hogy az egész végén még ő kér bocsánatot.

Próbálom visszafogni magam, mert nem akarom bántani. Ő nagyon jól viseli, de nem akarok határokat feszegetni nála.

2011. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
25%

Én nem igazán, ritkán, akkor is csak amiatt, mert a hónap elején a férjem elherdálja az egész fizetését, aztán hónap közepén már nincs mit enni sem nekem, sem neki. Emiatt jogosan hisztizek, mert nincs mindig olyan aki kihúz a sz@rból... gyesen vagyok, ez az összeg egészében a hiteleinkre megy el...

Ö viszont minden kis piti dologért úgy hisztizik mint egy gyerek! Bevágja a sértödöttet, magára húzza a takarót és nem lehet hozzászólni.

Marha idegesítö de a végén mindig megbeszéljük.

23/N

2011. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hisztis vagyok, már kislányként is nagyon az voltam. Leginkább akkor jön elő, mikor közelednek "azoka bizonyos napok", törni-zúznék olyankor a legkisebb dolog miatt is, vagy mindenen sírnom kell...


A párom elég jól kezelte a helyzetet már a kapcsolat elején is, aztán egyszer elege lett és ő vágta be a hisztit. Szerencsére ez ráébresztett a viselkedésemre, és megtanultam kezelni a hisztijeimet. Ha rámjön, és tudom, hogy igazából ez csak hiszti, nincs reális oka, akkor inkább félrevonulok.

2011. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!