Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy döntsek helyesen, vagy...

Hogy döntsek helyesen, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
5.éve vagyok a párommal, 1éve már a férjem. Múlt héten viszont megismerkedtem egy közösségi oldalon egy számomra egy nagyon helyes, kedves, aranyos sráccal, minden nap több órát beszélgetünk msnen. Ő velem, ha lehet már ennyi idő után ilyet mondani elég komolyan gondolná a dolgokat, ő májusban fog elválni. Viszont ahol a probléma van az az, hogy én azt mondtam neki, hogy mi is válunk már, mert nem tudtam hogy alakul ez az egész, de most már nagyon bánom, viszont ha megmondanám neki, hogy még nem is beszéltünk a válásról tuti, hogy elveszíteném őt. És egyáltalán nem tudom mit csináljak, hagyjam ott a biztosat a bizonytalanért? Vagy mit?
2011. ápr. 15. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha te EGY HÉT levelezés után beáldoznád a házasságodat,akkor az a házasság nem sok szart ér!
2011. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Arra nem gondoltál, hogy ő is csak kamuzta a válást??? Ne legyél ennyire buta, a neten mindenki azt mond, és úgy festi le magát, ahogy akarja!
2011. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szánalmas!:S

Te egy ismeretlen ember miatt hagynád el a férjed?

Attól hogy feltesz egy képet magáról,még koránt sem biztos hogy az ő!:S

Szerintem válj el a férjed jobbat érdemel!

2011. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál a házasságodról, hogy amúgy milyen... Mennyire jó vagy rossz...

De ne haragudj, egy hét levelezés után feldobnád a házasságodat?

A másik meg hogy az hogy ez az új ember beígérte neked a válást, még nem biztos, hogy meg is teszi. Lehet, hogy ő is hazudik neked, ahogy te is neki.

Döntsd el, hogy ki kell. Ha a férjed, akkor írd meg az újnak hogy igazából nincs válásról szó... ja és zárd le vele a kapcsolatot.

Ha tényleg ő kell egy hét ismerkedés után... hát... Ezt neked kell tudnod...

De egy év házasság után már mást keresni...

Én most állok az esküvő elött, remélem hogy soha nem jut eszembe majd ilyet csinálni.

2011. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az internetes ismerkedésnek komoly buktatói vannak. Az egyik leggyakoribb - ami az efféle helyzetek 99 %-ára igaz - hogy a virtuálisan megismert nagyszerű és "komoly" ember személyesen nagy csalódást okoz. Egy heti MSN-ezés után ugyanis semmit nem tudsz róla, így aligha neki szólnak az iránta való érzéseid, hanem egy elképzelt, nem létező ideálnak.


Szerintem a legjobb volna - csak a magad meggyugtatására - ha találkoznál ezzel a nagyon helyes, kedves, aranyos sráccal (nem is kéne neki semmit mondani válásról, meg ilyenekről, csak mondjuk üljetek be valahová egy fél órára), majd miután rájöttél, hogy mégsem egy herceg fehér lovon, nagyon őszintén beszélgess el a férjeddel.


Ha esetleg elsőre hercegnek tűnne a srác, akkor is beszélgess el a férjeddel, bár sajnos a csalódás akkor is majdnem biztos, csak később...


N32

2011. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1 év után megcsalod a párod. gratula
2011. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

1 év házasság 5 éve párkapcsolat.


mi a probléma a férjeddel h így bánsz vele

2011. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj hogy megkérdezem, de ha van férjed akkor minek ismerkedsz te akárhol is?Miért mentél hozzá a férjedhez ha nem szereted?:)Ha már most félrekacsintgatsz mi lesz később?Válj el még most, (mielőtt gyereketek lenne)mert mindenkinek jobb lenne. Én a helyedben nem reménykednék abban hogy az új fiúval jobb lesz az élet. De hát igazán te tudod mit akarsz.
2011. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a házasságunk nagyon rossz, már nem szeretem őt, és van egy 1éves lányunk...
2011. ápr. 15. 12:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg aztán tényleg ne ronts a helyzeten azzal, hogy még bele is bonyolódsz egy kapcsolatba. Nem is ismered azt a fiút. Rá ne alapozd az életedet és a kicsiét sem. Szerintem inkább próbáld meg valahogy rendbe hozni a házasságodat.Nehogy a két szék közül a pad alá ess egy kisgyerekkel.Ne tudd meg mennyire nehéz dolgod lenne. Ha semmiképpen sem működik tovább a dolog, akkor először válj el.Aztán kezdj másik kapcsolatot, ha már egyenesbe jött az életed.
2011. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!