Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy döntsek helyesen, vagy...

Hogy döntsek helyesen, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
5.éve vagyok a párommal, 1éve már a férjem. Múlt héten viszont megismerkedtem egy közösségi oldalon egy számomra egy nagyon helyes, kedves, aranyos sráccal, minden nap több órát beszélgetünk msnen. Ő velem, ha lehet már ennyi idő után ilyet mondani elég komolyan gondolná a dolgokat, ő májusban fog elválni. Viszont ahol a probléma van az az, hogy én azt mondtam neki, hogy mi is válunk már, mert nem tudtam hogy alakul ez az egész, de most már nagyon bánom, viszont ha megmondanám neki, hogy még nem is beszéltünk a válásról tuti, hogy elveszíteném őt. És egyáltalán nem tudom mit csináljak, hagyjam ott a biztosat a bizonytalanért? Vagy mit?
2011. ápr. 15. 10:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
1 év után hogy tudd így megromlani egy házasság?
2011. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
hát azt én is szeretném tudni, teljesen eltávolodtunk egymástól, nem beszélgetünk,már nem vonzó férfi számomra, nem kívánom, egyszerűen csak úgy vagyunk egymás mellett és kész:/
2011. ápr. 16. 08:03
 13/13 anonim ***** válasza:

pedig a szerelem nem a papíron múlik

lehet csak újdonságra vágysz, kiélnéd magad, a kezdeti romantikára, és azt vele már nem tudod megtenni mert ismeritek egymást, nagyon bánnád ha elhagynád, ha nem lenne ez a másik pasi akkor vele maradnál, vagy akkor még szeretnéd? Mitől romlott meg, miben nyilvánul meg az h elromlott, veszekedtek? Ha igen akkor min? Meg eleve minek ismerkedsz így?

2011. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!