Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Okosan döntsek vagy helyesen?...

Okosan döntsek vagy helyesen? (Fogak)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és a felső fogsoromon az első két fogam között van egy 5 mm-es hézag. Szeretnék szép mosolyt mert engem is nagyon zavar, és kellemetlenül érzem magam így...

Most viszont nem állunk olyan nagyon jól hogy anyáék kapásból ki tudjanak fizetni 200.000 Ft ot a fogszabályzómra... Már befizettek 36.000 és még hátra van 35.000...+még a szájműtétem ára. Éa kaptam szülinapomra 50.000 ft-ot vagyis összegyűlt. és hát ugye egy 13 éves lánynak ez azért nagy kísértés főleg hogy mennyi mindent tudnék vásárolni abból a pénzből:) anyuék mondták hogy elkölthetem most azt a pénzt de akkor csak szeptemberbe lehet fogszabályzóm... én meg már szeptemberben nem annyira szeretném látni ezt a hézagot mosolygás közben, csak egy kisebbet:)

Ti melyiket választanátok?

elmennétek a pénzből vásárolni, vagy inkább a fogszabályzóba fektetnétek?

köszi a válaszokat


2011. jún. 26. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az okos és a helyes is a fogszabályzó.
2011. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Én elmennék vásárolni! :)
2011. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vásárolni lesz még vagy további 70 éved, de szép fogakat ilyen korban kell csináltatni, később borzasztó drága lesz már. Gondolkodj picit...
2011. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Á teljesen megértelek. én 17 lány vagyok és fogszabályzós másfél éve:D Drága mulatság sajna nagyon:( Milyen szájműtéted lesz?? Mind az 50ezret rá kellene szánnod a fogszabályzóra vagy azért maradna valamennyi? Amúgy szeptemberig nem fog hatalmas javulásokon átmenni szerintem, főleg ha még közbe szájműtét is lesz meg mire felteszik..
2011. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok még annyit, hogy pár ruha nem ér fel egy szép mosollyal azért :)
2011. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Hiába veszel király cuccokat ha a szád meg ronda (bocs). Szóval előbb szépítsd meg a mosolyodat.
2011. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
18:05 inkább vásárolnál mint h a fogaidat csináltassad meg hát te is elég hülye lehetsz:
2011. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"18:05 inkább vásárolnál mint h a fogaidat csináltassad meg hát te is elég hülye lehetsz:"


Te meg tanulj meg olvasni, majom! Nem választania kell a kettő közül, mert szeptemberben mindenképpen lesz fogszabályozója.

2011. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
addig meg majd ott lesz a nagy hézag mi
2011. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
de lesznek csinos ruhái
2011. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!