Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném szóvá, hogy...

Hogyan tehetném szóvá, hogy figyelmesebbnek kellene lennie velem?

Figyelt kérdés

A pasimról van szó. Körülbelül 5 hónapja vagyunk együtt, volt egy Karácsony, egy Nőnap, egy Valentin-nap, egy születésnapom, és egy névnapom, ehhez képest minden amit kaptam tőle az egy szál rózsa volt. Moziban, étteremben, szórakozóhelyen, koncerten mindig fizettem a saját költségeim (fel sem ajánlja, hogy esetleg fizeti nekem). Ráadásul nem egy szegény fiú.

Barátnőmtől hallottam a minap, hogy a barátjától (aki egyébként elég rossz anyagi helyzetben van) 2 hónapos fordulóra egy 18ezer forintos parfümöt kapott ajándékba.


2011. ápr. 15. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha magától nem jön erre rá, akkor sehogy. Senkit nem lehet megváltoztatni, neked kell döntened, hogy tűröd vagy nem. Nekem is ilyen volt az exem, és én dobtam is. Készülj fel arra, hogy itt olyan válaszokat fogsz kapni hogy egy pénzéhes kis k.rva vagy. Pedig nem, higgyétek el, nekünk nem konkrétan az ajándék hiányzik hanem a figyelmesség, és a gesztus. Ezt pedig ajándékkal lehet legfőképp kifejezni. (A szeretet megint más téma)
2011. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A barátnőd 2 hónapós fordulóra 18 ezres parfümüt kapott,irigy vagy rá ugye,tudod inkább egy szál rózsa és szeretet,mintsem pénzen vett ajándékok...
2011. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
19:05, szerintem te lennél a legjobban felháborodva ha öt ünnepre összesen egy darab rózsát kapnál. (mert szerintem úgy értette a kérdező, hogy egész kapcsolatuk alatt kapott egy szálat)
2011. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A figyelem nem pénzzel vett ajándékokat jelent, szerintem nem kellene elvárd tőle, hogy elhalmozzon drága ajándékokkal, sőt, olcsóval sem. Ő a te barátod, nem a barátnőd barátja, ha nem megfelelő neked, akkor kell keresni mást...
2011. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért baj az, ha egy 5 hónapos kapcsolat alatt 1 szál rózsát kapott? Én annak aki így elvárja tőlem még ennyit se adnék
2011. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, h figyelmesség rögtön a 18 ezer forintos parfümmel jön.:D
2011. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem lennék felháborodva, mert normális kapcsoltba nem kell rózsabokrot vinni,anélkül is érzi a másik,hogy fontos.De a mai nők sajnos csak az minél drágább ajándékban mérik a szerelmet,túl kell licitálni x y barátnőket ugyebár...
2011. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy öt hónap alatt egy szál rózsát kapott, hanem hogy közben volt öt ünnep, és lehet hogy pont karácsonyra, vagy szülinapjára nem kapott semmit. Hiába mondja akárki, hogy neki nem kell ajándék vagy szeretet, biztos vagyok benne, hogy rosszul esne mindenkinek, hogy attól az embertől akit a legjobban szeret nem kap egy szelet csokit se pl szülinapjára.
2011. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te vettél neki ajándékot karácsonyra, szülinapra? Ilyenkor nem tűnik fel hogy ő nem ad semmit? Én rákérdeznék finoman, ( bár te nem szoktál nekem ajándékot venni azért én vettem neked, mondjuk igy ) szeretek mindent alaposan átbeszélni a legapróbb részletekig, nem szeretek örlődni, mert felgyűlik és robbanok.
2011. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi nem ajándékozunk se Karácsonykor, se Valentin napkor se semelyik kijelölt ünnepen, pedig kerülne pénz rá s mindkettőnk családjában megvan ez az ajándékozós szokás, viszont ő szakít nekem virágot, csak úgy, az nem kerül pénzbe s mégis melengeti a lelkem, eltelt 6 év s nem haltunk bele ajándékok nélkül, sőt. Az a nagy szeretet amiről beszélsz kedves 19:09, pont az nincs meg, ha valaki elvárásoknak van kitéve, ha a körül forog egy ünnep, hogy vajon mit vesz a másik.
2011. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!