Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a kettő között?...

Mi a különbség a kettő között? Az egyik nő gyereket akar, a másik kisbabát.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
11:15-ös, ezen a "szeretnék szülni egy embert" szövegen akkorát nevettem, hogy félrenyeltem :D Legközelebb írd ki nagy betűkkel, hogy ne olvasd, ha közben épp iszol :D Életveszélyes :D:D
2011. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

Fordítva is el lehet képzelni azt, hogy aki babát akar az nem gondolja komolyan, aki gyereket az igen.

Ezt akár úgy is nézhetjük, hogy aki gyereket akar, az rögtön egy nagyobbra gondol, mert a kicsi babával túl sok a gond, és efelett inkább átsiklik.

Amúgy szerintem sincs ebben semmi extra, ki így mondja, ki úgy.

2011. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különbség nincs, ugyanaz a jelentése. Nem kéne mindenféle baromságot belemagyarázni.


Én pl. soha nem használom azt a szót, hogy kisbaba, mert számomra túl "nyálas", "csöpögős". Hülyén is hangzana a számból.

A gyerek szóval ellenben semmi bajom.

2011. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert ha egyszer tényleg fel leszek készülve rá akkor egy gyereket szeretnék egy kis 3éves néger kislányt, a babák különben sem vonzzanak.
2011. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az ember szó nem szerepel a kérdésemben
2011. ápr. 18. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!