Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkileg és idegileg teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg és idegileg teljesen kikészülök, ha nem lépem túl és nem kezdek új életet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Túl vagyok egy nagyon rossz kapcsolaton.Próbálok felejteni,újra felépíteni az életem és az önbizalmam,de rettentő gyenge vagyok! :( Itt lakik még egy pár napig,mert nagyon friss még a szakítás,de nem tudom mivel fogjuk ölni ez idő alatt egymást!?Nem az fáj,hogy megy és nem lesz.Hanem ahogy kezel.Mint egy utolsó rifkét.Pedig nem csaltam meg,tisztességben éltem vele 4 évet.Az fáj,hogy egy ember a másik emberrel ilyen tud lenni,hogy ennyi tiszteletet nem érdemel a múltunk.Nem szeretem,teljesen kiábrándultam belőle,csak azért ez 4 év volt az életemből.De köztünk már ez rég nem működik.Ezt játszuk kb. már 1-1,5 éve.Most megismertem egy kedves,udvarias pasit!Ő betegszállító.Nem tudtam járni és ők jöttek.Akkor láttam először.Beszélgettünk,elvoltunk.Most pénteken,másodjára,jöttek értem és mondta,hogy üljek oda előre mellé,mert tele van a kocsi beteggel.Egész úton nevetgéltünk,mert a kolegája nyomta a dumát.Hazafelé hátraültem,mert volt egy gyerek,akit fognom kellett,mert nem volt hely.Aztán mikor kiszállt egy beteg,megkérdezte,hogy nem e ülök vissza előre.Visszaültem. :) Tettük ki a gyereket egy intézetbe és kérdezte,hogy bemegyek-e vele.Bementem és beszélgettünk,mert várni kellet egy kicsit.Nagyon kedves,udvarias srác és mindig mosolyog.Mikor szálltam ki,mondtam neki,h bejelölöm iwiwen.Azóta nem jelölt vissza.Most 3 lehetőség van.1:leszar. 2:nem volt gépközelben 3:van egy bnője akit már nem szeret,mert nagyon rosszul élnek a csaj féltékenysége miatt és nem akarta,h meglássa.Szerintetek?Bejövök neki?Vagy felejtsem el???NAGYON KÉRLEK TITEKET,SEGÍTSETEK A KÉRDÉSEIMMEL KAPCSOLATBAN,MERT NINCS SENKIM,AKIVEL EZEKET MEG TUDOM BESZÉLNI.NAGYON-NAGYON FONTOSAK NEKEM A DOLGOK ÉS A VÁLASZAITOK!!!ELŐRE IS KÖSZÖNÖK MINDENT!!!!
2011. ápr. 17. 09:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

tőle kérdezd meg,h bejössz-e neki.

az elöző 4 évedhez csak gratulálni tudok,de főleg az utolsó 1,5 hez.

ha nem akarjátok ölni egymást,nem kell egymáshoz szólni és ennyi.

2011. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Keresd a srácot, mond neki,hogy jól érezted magad vele! Nem tuti,hogy bejössz neki,de ha folyamatosan hívott magával, akkor szimpatikus csajszinak tarthat! Keresd a társaságát, legyél kedves,mosolygós, óvatosan kérdezz rá nála!
2011. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hnap ugye talk vele,mert visznek kontrollra,de ha nem történik semmi,lehet,hogy többet nem látom!Amit persze nem akarok!!!De mit mondhatnék neki,amivel nem járatom le magam?Főleg akkor,ha nem érdekelném.Az nagyon ciki lenne!
2011. ápr. 17. 10:45
 4/27 A kérdező kommentje:
Ha keresem a társaságát,nem fog nagyon nyomulósnak tartani?
2011. ápr. 17. 10:46
 5/27 anonim ***** válasza:

Ha holnap nem használod ki az lehetőséget,hogy felvedd vele a kapcsolatot,akkor val.szín egy örök életre elfelejtheted!

A vizsgálat alatt legyél kedves,mosolyogj sokat, és ha ő nem teszi meg,hogy elkéri a címed,elhív randira,vagy valami,akkor a legvégén kérdezd meg,hogy:"Foglak még látni?" vagy valami hasonlót.. szerintem az sem lenne nyomulós,ha annyit mondanál,hogy szeretnélek még látni.. VESZÍTENI nem veszíthetsz,max azt mondja,hogy nem..(szerintem kizárt).. tudod.."Aki mer,az nyer" Mindent bele,majd jelentkezz!! :)) ( előző voltam)

2011. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,köszi!De ő csak bevisz a kórházig,kitesz és majd jön értem,mert kell vinni a többi beteget is.Mindent tud rólam.A címemet,a tel.számomat,hol születtem,mikor!Minden rajta van a betegszállítómon amit oda kell adni neki,mikor visznek.Én róla nem sokat tudok! :( Csak a nevét,meg ami az iwiwen van.Elmondottaim alapján szted van esélyem nála?Egy nagyon kedves,udvarias,mosolygós 30 éves helyes srácot képzelj el.Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.Látom a szemem előtt,ahogy mosolyog és hallom a fülemben a hangját!De nem tudok róla semmit.És nem tudom mi lesz!?Ha hnap nem,akkor emlék marad.Szted ciki kifaggatni a kollégáját?Tök jó fej,elvagyunk.Csak szted is kidumálnak a hátam mögött?Elvégre is,a pasik is szoktak pletyizni! :P
2011. ápr. 17. 14:32
 7/27 anonim ***** válasza:
Sztem v nem volt gépközelben, v nem jutott eszébe olyasmi, h nemcsak barátkozna veled. De egyetértek az előttem szólóval, mondd meg neki h szeretnéd még látni! Manapság már nyugodtan kezdeményezhetnek a lányok is.
2011. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem merek!Látnád a mostani csaját! :( Hol vagyok én hozzá!?Esélyem nincs!
2011. ápr. 17. 16:39
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem minden pasinak a külső a legfontosabb, ezt már mondtam :P
2011. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Jaajj.. Lehet bármilyen jó csaj,ha egy hisztigép, vagy bármi.. Meg..lehet, hogy BENNED más fogta meg! Gyorsan felkeltem még,hogy írjak neked,mert megyek melózni,de mire hazaérek remélem látok fejleményt! Kezdeményezz bátran!! Ha ma nem teszed,egy ÖRÖK életre bánni fogod! :))
2011. ápr. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!