Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a barátnőmmel?

Mit tegyek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Tegyek-e valamit egyáltalán? Megérdemli, hogy "barátnő" - nek nevezzem egyáltalán? 17 év barátság után most azért rúg fel mindent, mert 3 hónap után kipattant a fejéből, hogy meglátogatná a 3 hónapos babámat, akivel eddig semmit nem törődött, nem hívott még telefonon sem és a folyton beteg 3 éves gyerekét nem engedtem ide. Ezen megsértődött, lehordott mindennek és nem kiváncsi sem rám sem a gyerekemre, hogy a szavaival éljek. Sőt, ismerősei szerint: (Én) "Milyen barátnő az ilyen?" Ugye nem csak én gondolom úgy, hogy szerencse, hogy vége ennek a "barátságnak"?
2011. ápr. 16. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az a felfoghatatlan,hogy ezen összebalhéztatok. Elment az eszetek? Egyrészt nem kell foglalkoznia a gyerekkel, másrészt beteg gyerekkel nem szabad odamenni kisbabához. Na de emiatt 17 éves barátság megszakad? gyönyörű mit mondjak...
2011. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Hát szerintem meg te vagy a hülye. Ilyen kis gyerekes bosszú, hogy pfujj három hónapig nem foglalkoztál velem, na majd most én megmutatom? Ha meg azt se tudja, hogy mi van veled, mert nem is találkoztok, akkor honnan tudod, hogy a gyerek most is beteg és úgy akart meglátogatni? Én túlzásnak érzem ezt is, hogy mindig beteg a gyereke. Jó hogy nem már azt mondod, hogy a kis leprás csúfság. Jobb lesz neki nélküled.
2011. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, egyik jobb anya akar lenni minta másik.


Szerintem a barátságot el kellene vonatkoztatni az anyaságtól, és akkor működhetne minden tovább.


Ott lett elbszva valami, hogy belekevertétek ebbe az egészbe az anyaságot, holott mindkettőtöknek el kellene fogadni, hogy a barátságotok most már csak az anyaság után következhet, illetve az után sorolható a fontossági sorrendben.


Meg ki kellene hagyni egymás méregetését, nem riválisok vagytok hanem barátok vagy nem?

2011. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Szóval ha barátkoztok, akkor a gyereket bízzátok rá valakire addig is.


Egyszerre csak egy dolgot lehet egy időben tökéletesen csinálni, vagy több esélyt adtok a véletlenek beavatkozásának mint egyébként...

Ilyen az élet.

2011. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sem kéne az anyaságot belekeverni a barátságba. 17 éve vagytok BARÁTOK, anyák még nem hosszú ideje. Ha eddig kibírtátok egymást, akkor ne ilyen hülyeség miatt szakadjon már meg a barátság. Most ez egy ilyen időszak, de gondolj bele, mi lesz, ha a gyerekek nagyobbak lesznek. Nektek akkor is szükségetek lesz egymásra. Elég csúnya dolog tőled azt mondani, hogy a folyton beteg gyerekét nem engeded oda, beszélhetnél szebben is a kisgyerekről.
2011. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szóval ez TIPIKUS példája annak amikor az ösztönök felülkerekednek a józan emberi észen.
2011. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Az írásodból azt veszem ki, hogy a gyerekek előtt sem volt felhőtlen a barátságotok.

Szerintem ne erőltesd, inkább ismerkedj meg más családos anyukákkal, akik a közeletekben laknak.

Ha akar, majd megtalál, szerintem te ne keresd.

2011. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És még azt hittem a nők tökéletesek, pedig ugyanolyan hülyék mint a pasik ;)
2011. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

ma 15:19


Ha te tudsz oylan 17 éve tartó barátságot bemutatni ami felhőtlen, akkor megemelem előtted a kalapomat!

2011. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kötekedni, úgy értettem, hogy előtte is valószínűleg voltak problémák, amikben az egyik fél alárendeltnek érezte magát, és most telt be a pohár.Pl.
2011. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!