Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen férfi...

Szerintetek milyen férfi lehet az olyan aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

A másik kérdés párjaként, gondoltam én megkérdezem ezt.

Mivel egyesek szerint a nő nem nő és nem talán nem is ember, ha nem akar szülni, kíváncsi vagyok hogy az ilyen hozzáállásúak ugyanígy elítélik-e a férfit, aki nem akar gyereket? Vagy az elfogadható?


2011. ápr. 16. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi kérdezö, én csak azt nem értem, hogy miért ez a legnépszerübb téma ebben a kategóriában?

Legalább a 600 ezredik "nem akarok gyereket, baj?" kezdetü kérdés tevödik fel. Vagy ehhez hasonló.

Normális, egészségesen gondolkodó, épeszü ember nem foglalkozik azzal, hogy ki akar és ki nem. Nyílván, ha az én párom nem akarna koccolnék. De ez az én magánügyem. A többi meg másnak a magánügye. Attól még ugyanolyan értékkel rendelkezik.

Nem téged akarlak bántani, de tényleg sok az ilyen jellegü kérdés.

2011. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A "Szerintetek milyen férfi lehet az olyan aki nem akar gyereket?" mondat a másik kérdés mitt másolódott szinte szó szerint. A magyarázatban benne van, hogy nem arra vagyok kíváncsi, hogy az a férfi aki nem akar gyereket, amiért nem akar.

És azért tettem fel a kérdést, mert érdekel.

2011. ápr. 16. 19:42
 13/17 anonim ***** válasza:
45%

í"Szerintetek milyen férfi lehet az olyan aki nem akar gyereket?"


sztem olyan férfi lehet aki nemakar gyereket+már látta mennyibe fáj a gyerektartás+ gyerek különórái


te meg ha annyira boldog vagy x gyerekkel eggyütt akk nemszólsz bele mások életébe

2011. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mi van ma a szövegértéssel???

Leírom újra, sokadszorra, a gyengébbek kedvéért:

"Mivel egyesek szerint a nő nem nő és nem talán nem is ember, ha nem akar szülni, kíváncsi vagyok hogy az ilyen hozzáállásúak ugyanígy elítélik-e a férfit, aki nem akar gyereket? Vagy az elfogadható?"

2011. ápr. 16. 20:51
 15/17 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan nem túl jók szövegértésben!

Nekem már elsőre leesett!

Egyet nem értek!

Ha valakinek nem tetszik a kérdésed,minek válaszol rá?????

Engem ha taszít egy téma lapozok!!!

Szerinted?

2011. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Passz :)

Egyébként ha jól látom, akikhez a kérdést intéztem, közülük egy sem írt, pedig tényleg érdekelne, hogy tesznek-e különbséget a témában nők és férfiak közt, vagy sem.

2011. ápr. 17. 01:16
 17/17 Horkýže Slíže ***** válasza:
Szamomra a legidealisabb pasi aki nem akar gyereket,,,mivel en nem szeretem oket.szerencsere sikerult ilyen gondolkodasu ferfit talalnom:-D
2011. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!