Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom ezt elfogadni?

Miért nem tudom ezt elfogadni?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron lefogytam 93 kilóról 80-ra, mostanában leadtam 5 kilót, mindenki aki ismer azt mondta, hogy nem kell még többet fogynom, mert csinos vagyok, én valahogy másként látom, képes lennék megölni magam, mert nem tudom elfogadni magamat, anyukám azt mondta, hogy ne fogyjak le még többet, mert aztán nagyon beteg leszek, mert nekem vastag a csontom és én soha nem leszek cérnavékony! Légyszi segítsetek, miért van ez, veletek is így van, hogy egyszerűen nem tudjátok elfogadni magatokat? Várom a válaszokat!
2011. ápr. 17. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Elöször is nem mindegy, hogy milyen magas vagy, hány éves vagy - mert attól nagyon is függ, hogy a 75 kg sok vagy kevés.

Másodszor az, hogy nem tudod elfogadni magad, és még mindig kövérnek tartod, figyelmeztetö jel, mert az anorexia rendszerint igy kezdödik.

2011. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Az,hogy a súlyod mennyire optimális,nagyban függ attól,milyen magas vagy.Ha mondjuk így arányos az alkatod,mert elég magas vagy ehhez a testsúlyhoz,akkor nincs a külsőddel baj,ha meg esetleg nem érzed jól magad a bőrödben,és van még Rajtad felesleg,akkor irány a szabadba!Sétálni,kerékpározni-garantáltan javul tőle a közérzeted,és mozogsz is.Itt a tavasz,süt a nap,ez jótékony hatással van az ember kedélyállapotára.Használd hát ki ezt,napozz,mozogj,sportolj.Meglátod,megszépül a világ! :-)

2011. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem 75kg-nal meg fogyhatsz egy kicsit, nem hiszem lebetegednel. Az emberek feltenek, ennyi. Nem kell magadat megolni, figyelj oda mit eszel, sportolj. Nyilvan igy fogytal le 17 kg-ot eddig is. De, tud hol kell megallni.
2011. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

szia:)

tényleg sztem is tök jól nézhetsz ki már úgy ahogy vagy:)

az olyanokat meg hogy képes lennél megölni magad most azonnal felejtsd el:)

sztem az is baj, hogy annyira belemélyedtél ebben a fogyis dologba, hogy hiába éred el a kitűzött célt, utána nem elégszel meg azzal...erre figyelj oda, mert ez sem jó...persze ha nem így van, akkor nem szóltam:)

ha azt mondják szép vagy már így, akkor fogadd el, az tutira úgy is van:)

főleg ha egy olyan ember mondja, akiben teljesen megbízol:)

nem kell túlságosa megfelelned másoknak...mindenkinek a más tetszik...mindenkinek nem felelhet meg az ember...

aki nem szeret így, az nem érdemli meg, hogy azért, hogy szeressen tönkre tedd saját magad esetleg a túl sok fogyival...

így szeresd magad...:)

vki pont így fog téged szeretni...és abban biztos lehetsz majd, hogy igazén szeret:)

és ne akarj "cérnavékony" sem lenni...az sem jó ám...

sőt a pasik is szeretik azt, akin azért van vmi...:)

fel a fejjel csajszi:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
165 cm magas vagyok!
2011. ápr. 17. 14:59
 6/15 Kései Sirató ***** válasza:
72%
165 cm magassággal nyugodtan fogyhatsz még 5-10 kilót is akár. Én 175 cm vagyok és 72 kiló.
2011. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Hat akkor 65kg lenne a maximalis suly. De lehet te esetedben a tested felepitesetol is fugg, ha annyian azt mondjak nem kene fogynod es hogy csinos vagy.

Nem tudom....de 65kg-nak az idealis suly 55 kg, es a maximum 65kg, a keplet szerint.

2011. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
na elirtam...165 cm-nek 55 kg az idealis es 65 a maximum...
2011. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Én is voltam már 90kg körül, de mostanában szerintem 70kg körül lehetek bár már rég álltam mérlegre! Nekem elég sokat ingadozik a súlyom és ha már sokat híztam anyukám mindig megjegyzi de ha sokat fogytam azt is! Mostanában én is sokat fogytam bizonyos dolgok miatt és nekem is mondta nem kéne már többet de ez csak azért van mert félt! Én azért örülök a fogyásomnak és örülnék ha fogynék még de tudom hogy a párom így fogad el ahogy vagyok, sőt szerintem már túl sokat fogytam! Munkámból kifolyólag elég sok pasi vesz körül és mostanában egyre többet hallom tőlük hogy azért nem szeretik a vékony lányokat, inkább legyen rajta mit fogni!

Próbáld meg elfogadni magad úgy ahogy vagy, bár tudom könnyű mondani mert nekem is nehezen ment de talán sikerült!

2011. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Én most 170cm/71kg vagyok, apámék is meg mindenki mondja hogy jól nézek ki meg tök átlagos meg blabla..90 voltam nagyjából én is pár éve. És még most se képes senki felfogni hogy ez nem átlagos, ameddig a két tenyeremmel meg tudom fogni a hájam addig nem hiszem hogy "átlagos" lennék...de nekem hiánya mondja mindenki hogy jó így mert nem mások véleménye miatt fogyózom hanem magam miatt, hogy el tudjam fogadni magam.
2011. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!