Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom ezt elfogadni?

Miért nem tudom ezt elfogadni?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron lefogytam 93 kilóról 80-ra, mostanában leadtam 5 kilót, mindenki aki ismer azt mondta, hogy nem kell még többet fogynom, mert csinos vagyok, én valahogy másként látom, képes lennék megölni magam, mert nem tudom elfogadni magamat, anyukám azt mondta, hogy ne fogyjak le még többet, mert aztán nagyon beteg leszek, mert nekem vastag a csontom és én soha nem leszek cérnavékony! Légyszi segítsetek, miért van ez, veletek is így van, hogy egyszerűen nem tudjátok elfogadni magatokat? Várom a válaszokat!
2011. ápr. 17. 14:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia.Egy baratnom is 164cm es legalabb 80 kg volt.Miutan elkezdet dolgozni es a sok stressz meg a munka miatt olefogyott,nem keveset.Csinos lett:)En 161 cm vagyok es 50 kg.(model alkat)A baratnom most kb 53kg.Szoval van esely ha rendszeesen mozogsz,sportolsz,es egeszsegesen eszel.De nem ertem miert nem fogadod el magad?Nem a kulso a lenyeg.A legjobb baratnom is duci ,es imadom ot :)
2011. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 177/72 vagyok. Anno 96-ról fogytam le ennyire. Szerettem volna még tovább fogyni, le is ment pár kiló, de akkor úgy néztem ki, mint aki most szokott egy koncentrációs táborból. Nagyon "csontos" a testalkatom, ezért nagyon horror képet tudok mutatni. Szóval alkat kérdés, hogy fogyhatsz-e még. :)

2011. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Elég az a 13 kg.:)Ügyes voltál!És próbálj meg egészségesen táplálkozni,sok vitamint bevinni a szervezetedbe.Az édességeket és a túl sós ételeket kerüld!Ez fontos azért,mert nem jó cukorbetegnek lenni.
2011. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szeretnék járni valamilyen sportra pl.:kézilabdára de:1 kövér vagyok

2.:Azért nem járok kézilabdára, mert kötelező járnom arra hü**e gyógytestnevelésre!

2011. ápr. 17. 19:17
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak erről van szó ? Biztos vagy abban, hogy ha lefogysz még valamennyit mondjuk 75-re akkor boldog leszel, eltudod fogadni magad ? Nekem kicsit olyan szagú ez, hogy nem csak erről van szó. De próbáld ki, de valld be magadnak az őszintét, hogy mi a problémád magaddal.

Fogad el magad ! Te is szerethető vagy ! Fogadd el másoknak, ha megdícsérnek ! Mondj magadnak magadról pozitív dolgokat !

2011. ápr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!