Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőttek, hogy marad időtök...

Felnőttek, hogy marad időtök és energiátok akármire is a munka mellett?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és nemrégiben kezdtem el a suli mellett dolgozni. Igazából nincs túl sok órám, így bőven belefér a diákmeló, de egyre kedvetlenebbül jövök rá, hogy szinte semmire nem marad időm.

Mivel általában 8 órában dolgozok, vagy az egész délelőttöm vagy a délutánom megy el - sajnos még bele kell számolnom az utazást is, mert nem a városban élek.


Hogyan egyeztetitek össze a dolgaitokat és a szabad pár órátokat? Ha hazaesek ötre és még elvégzem a házimunkát, akkor sem marad 4-5 óránál több, pedig mindig és mindig lenne mit csinálnom. De sokszor már fáradt is vagyok ahhoz, hogy bármihez kezdjek.


Mindig ilyen nehéz lesz?


2011. ápr. 17. 16:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

16,30 vagyok. Kedves Kérdező! Akkor már írtam neked tippeket, az idő-beosztásra, mert valóban vagy azt az utat választod, vagy azt, hogy még többet dolgozol azért, hogy legyen egy bejárónőd, akit ki tudsz fizetni. Ilyen a világ!


Szavaidból úgy vettem ki, jelenleg egyedül élsz.

Hogy az anyukák hogyan tudják ezt hosszú éveken keresztül csinálni? = hatalmas belső erőt ad nekik az a tudat, hogy a gyermekéért és a szeretett férfiért teszi. Persze, ha az a férfi ugyanúgy szereti a feleségét, akkor segít neki.

(No, meg ha a feleség már a kezdetektől úgy szoktatja!)

2011. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!