Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félsz hogy elveszted a párod?...

Félsz hogy elveszted a párod? Nem tudom mihez kezdenék ha elhagyna, majdnem minden nap eszembe jut a félelem.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 18:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem félek. Semmi értelme félni, azzal csak az esélyét növeléném, hogy elhagy, mert megváltozomés féltékeny leszek és nyomozgatok és depressziós és....

Inkább vagyok vidám és kiegyensúlyozott és magabiztos.

Nem is hagyott el az elmúlt 25 évben :)

2011. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kisnita ***** válasza:
58%

Attól nem félek, hogy elhagy, megcsal vagy talál nálam jobbat. Azért nem mert imádjuk egymást és összetartozunk, egy család vagyunk, épp ma 8 éve vagyunk együtt :)))

Attól viszont félek, hogy valami baja lesz, beteg lesz, bántja valaki (a munkahelyén betörés volt és kb két perccel előbb ment el onnan a párom ezért nem őt fenyegették késsel hanem a munkatársát)

Ha nem éri el buszt amivel szokott jönni és nem is hív fel, hogy mi van akkor mindig eszembe jut, hogy jaj nehogy valami baja legyen. Nem beteges félelem ez, de azért eszembe szokott jutni. Ez természetes szerintem mert szeretem.

2011. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!