Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köztetek van olyan aki gyülöli...

Fibbrizzo kérdése:

Köztetek van olyan aki gyülöli a szüleit?

Figyelt kérdés
Ha van , de mért utáljátok öket ?
2011. ápr. 17. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
NEM a szülöket nem szabad utálni....akármilyenek is akkor is csak a szüleid
2011. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sweetie válasza:
77%
sajnos van.
2011. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
van
2011. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Én anyukámat nem igazán szeretem. Az mondjuk túlzás, hogy gyűlölöm, de igencsak megkeserítette az életemet 25 éven keresztül, így amennyire lehet, elkerülöm és nem is vagyok kiváncsi rá.


Az ok: évekig vert, kihasznált, megalázott.

2011. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

én. anyut életébe nemdolgozott semmit. gyerekkoromban folyamatosan vert. általában ha nemvolt otthon apu gykran a kert végébe rohantam. ha vert aztmondta h száljon ki belőlem az ördög. én mertem egyedül szembeszállni 3onk közül ezért én kaptam a legtöbbet. éjszakánként gyakran sírtam. volt olyan h bezárkóztam előle 16 órát bírtam ki wc kaja+ital nélkül. végül kijöttem akk mikor aztmondta h nemver meg. végül megint megvert. általában száraz kenyérerrel etetett. főzni se tudott. mikor leeröltetett velem egy tálnyi jó sós levest azt visszahánytam. aztmondta mind meg kell ennem. felét megettem majd megint hánytam. végül megkóstolta ő is mondta h tényleg túl lett sózva majd kidobtuk. volt olyan h mikor a kert végéből hazajöttem bebújt az ajtó mögé h netudjak elfutni előle.


később erősebb lettem egyszer megindultam felé. nemütöttem meg viszont azóta csak egyszer próbált megverni akk visszaütöttem ment apuhoz. azóta nempróbált meg megverni.


bármire megkérem elrontja vagy közli h te is képes vagy rá. utoljára mikor magától próbált segíteni akk néhány rojtos nem szakadt nadrágomat térdig levágta azzal h megvarja. a paplant amikor megvarrta tett bele egy napellenzőt amit kocsikban szokás. nemtudni miért. kb annyi esze van mint kiszel tündének.


megcsinálom a gépét az nagyjából leköti csak hagyjon békén. eltartani soha nemfogom.

2011. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

előző vaok hirtelen csak ennyi jutott eszembe. persze ha rákérdezek ő mindent tagad csak aztfelejti el h apu is mindig megerősít h ez így volt. megha be is bizonyítok dolgokat apu nélkül akk visszakérdez. miért csak a rossz dolgokra emlékszek?


kapcsolatunk annyiból áll h szia szia.

2011. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

"NEM a szülöket nem szabad utálni....akármilyenek is akkor is csak a szüleid"


még sorolhatnám az indokokat ,de az aki nem élt át ilyet az neírja nekem azt h szülőket soha nemszabad gyűlölni

2011. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerencsére engem nem vertek ,bár sok pofont kaptam és van amit még most 23 éves koromra se tudok elfelejteni .De van ami rosszabb nekem mikor az apám ugy kiabál velem és elmond mindennek ugy hogy az egész falu hallja .Ráadásul mindenkinek azt mondja hogy egy szerencsétlen hülye vagyok .....se barátnöm -se életem az idegeim romba ..psihés gondjaim vannak ami nagyon rossz ..
2011. ápr. 17. 20:20
 9/16 Sweetie válasza:
79%

bocsánat, az indoklást elfelejtettem.

apukámmal már sajnos nem csak " nem jó " a kapcsolatom. elköltöztem tőle, mert sosem volt otthon, ha meg mégis, akkor csak engem tudott oltani, üvöltözni velem, és elég sokszor tettekkel is bántott. együtt élt egy nővel, aki engem utált, és miatta pszichológushoz is kellett járnom egy évig. apa SOHA nem állt mellém. pedig a nő szavakkal, tettekkel, gesztusokkal, mindenhogyan bántott, megalázott,hazudozott rólam, és minden egyéb. beleolvasott a naplómba, nem tetszett neki amit írtam, összepakolt, és elköltözött. (mint minden második hónapban 5 évig)

azóta azt hallgatom, hogy miattam hullott szét a család.(hozzáteszem: 12 éves voltam. nem rossz gyerek. semmit nem csináltam.. és nem hazudok. )

és hogy apám a mintaapa, aki engem választott a nője helyett. (1. nem választott engem. miattam ment el. 2. azért mintaapa valaki, mert több mint fél év után esetleg kiállt vlna a lánya mellett !? )

hazudozik nekem, mindenki másnak is, semmi más nem érdekli, csak a jóhíre, és ha kell, ezért átver mindenkit. hazugságra kényszerített.. nem köszönhettem el a nagymamámtól, mielőtt elköltöztem.. mert hogy " ne említsd neki a szándékodat.." és miután megtörtént a dolog, és pár héttel utána beszélgettem a nagyimmal, aki nem hitt nekem erről, és később megkérdezte róla apát, ő persze ezt is letagadta.

szivat, és nem viccesen.. pl. 3 hete voltunk x faktor koncerten. ők nem jöttek. mert h apa dolgozik .. pénteken lementem hozzájuk (anyuval pesten lakom, apa vidéken) és elkezdett kérdezgetni, h hogy megyünk a koncerte , kinél alszunk , satöbbi. énmeg azt se tudtam mivan, mert felhívni nem tudott volna.. - utólag kiderült, hogy már szerdán minden le volt rendezve..

szval.. nem igazán szeretem .

2011. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

20.10-es vaok. apu annyira utálta anyut h inkább h az alkoholba menekült. próbáltam pszichiátert. nagyon nemúgy néz ki a dolog mintahogy az ember elképzeli. van aki csak a pénzre hajt. családdal elmentünk majd elmondtuk a problémáinkat. a pszichiáternek szóltam h ez így kb nemmegy h itt ülünk elmondjuk a dolgainkat őket meg aztán no comment válasszal kifizetjük őket. erre aztmondták anyunak kicsit változnia kéne.


volt magán akin látszott h durván sok problémája van. első alkalommal semmi információval megkértem rá h adjon gyógyszereket. beleeggyezett. ismered azt mikor vkinek a haján látszik h durván töredezett és szét áll. na ez is ilyen volt. arról ne beszéljek h mivel ez állami ellátás volt ott is 2 órát vártam és végig magázott.


volt suliban is aki kb félt tőlem, félt mindenkitől. ő is magázott mindenkit. egyszer megpróbáltam tegezni hát nemjött le neki azonkívül sablon szövegeitől a falra másztam.


középsuli 2,3 osztályát nyugtatókkal vészeltem át. majd 4.ben jött az alkohol. 3 ember szúrta ki a lehelletből. volt nap mikor 1 palack ment le. végül 4esre érettségiztem.



sztem magadba kell lerendezni a dolgokat. az volna a legjobb ha különköltöznél tőlük. nagyon rossz érzés volt látni mikor havernál voltam egy hétvégét és az anyuka aki mindennap főz elkezd aggódni miattam h milyen keveset eszek. más édesanyja jobban aggódik miattam mint a saját édesanyám


vagy túllépsz rajta és lebeg a cél elötted a cél h kikerülsz belőle vagy felemészt. nemhiszem h nagyon sok más lehetőség lenne.

2011. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!