Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köztetek van olyan aki gyülöli...

Fibbrizzo kérdése:

Köztetek van olyan aki gyülöli a szüleit?

Figyelt kérdés
Ha van , de mért utáljátok öket ?
2011. ápr. 17. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
előző 21/f
2011. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Régebben gyűlöltem anyámat, mert kisgyerekként folyton vert, megalázott és mert majdnem megölt (hála Istennek csak egy vesém bánta). Mára már felnőttem és nem érzek semmit iránta. A gyűlölet elmúlt, de soha többé látni sem akarom. Ő számomra egy idegen.
2011. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én csak azért utálom, mert amit tud pénzt eliszik, anyám halála után pokol volt az életem. Pénz általában sose volt, csak kocsmára és cigire. Nem vert, de pénz nélkül élni... (páromnál netezek, ha valaki kötözködni akar...) Amint tudok lelépek otthonról.
2011. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
van...például én utálom fateromat. megvan rá az okom. évek óta nem is beszélünk...nem is fogunk.
2011. ápr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szőkecsaj válasza:
ÉN nem szeretm őket hanem egyenesen imádom de persze ha valakinek megvan rá az oka megértem. de próbáljatok velük türelmesek lenni hiszen mégis csak nekik köszönhetitek hogy éltek.:)
2011. ápr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Aki gyűlöl az már érez valamit az iránt akit gyűlöl, és nem feltétlen negatív dolgot, én is tudom utálni a szüleimet, gyűlölni is, de az ember csak azt tudja gyűlölni, aki nagyon fontos a számára.
2011. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!