Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nő is úgy érzi, hogy a...

Más nő is úgy érzi, hogy a férjétől függ anyagilag?

Figyelt kérdés

Még ha ki is lépne egy házasságból, nem teheti, mert anyagilag még minimális szinten sem tudja eltartani magát. Házat venni egyedül képtelenség, egy albérlet megfizetése egy átlagfizetésből szintén. Ha gyerek van, főleg nagyon nehéz.

Én ilyen helyzetben vagyok, és mennék ezerrel, de nem tudok!! Úgy érzem, a férjem fogja vagyok, a rabszolgája. Más is van hasonló helyzetben?


2011. ápr. 18. 13:06
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Ja, és hozzáteszem, hogy dolgozom, tehát nem vagyok ingyenélő eltartott, de a fizetésem nem elég arra, hogy eltartsam magam és a gyerekem egyedül. Szüleim, rokonaim nincsenek, akihez költözhetnék.
2011. ápr. 18. 13:07
 2/39 anonim ***** válasza:
71%

Én ezelőtt is eltartottam magamat,fenn tudtam tartani egy másfél szobás albérletet,ma is fenntudnám ha ugy alakulna


mindig ugy csináltam hogy önálló legyek

2011. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy! Hogy csinálod? Nekem sincsenek extra igényeim, nem cigizek, nem járok szórakozni, mégis akárhogy számolom, nem jönnénk ki a fizumból. (120.000)
2011. ápr. 18. 13:12
 4/39 anonim ***** válasza:
75%
nem függök a páromtól, bár ő többet keres nálam. Ha akarnám elmehetnék.
2011. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
56%
A közösen szerzett vagyon fele úgyis a tiéd, nem? Gondolom, nem az utcáról szedett fel, amikor elvett.
2011. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%
Én nem érzem úgy, mivel nem függök a férjemtől. Hála Istennek! :) Soha nem tartott el egy pasi sem, a férjem sem. Jelenleg én állok jobban anyagilag (bár közös a pénz a házasságban ugye), de jól kaptam bónuszt a munkahelyemen, a fizetésem sem rossz. Ő többször volt munkanélküli, ilyenkor én tartottam el a családot. Egyáltalán nem esnék kétségbe ha mondjuk lelépne. Anyagilag meg sem érezném.
2011. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
81%
Imádom a párom és nem hagynám el, de én mindig a biztosat is be kell biztosítani típusú ember voltam. Sose égetek föl a hátam mögött menekülési útvonalakat. Mindig van kibúvó és lehetőség hátra arcra. Én így érzem magam biztonságban, egyébként megfulladnék.
2011. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
50%
120 ezerből nő létedre nem jönnél ki? Kicsit lejebb kéne tenni az igényeidet.
2011. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
66%

Nekem még párom sincs, de ettől nagyon félek,hogy ilyen helyzetbe kerülök.

Remélem sikerül megoldani.

Anyaotthon vagy valami ehhez hasonó?

Családsegítő, párterápia, hát, ha sikerülne megoldani?

Sok sikert.

2011. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%

120ból simán fenn tudnám magam tartani,ennél kevesebből tettem még nemrég,albérlettel

50 elment albi+rezsi,kaja 30,többi meg a hülyeségre:)


most ketten 350 körül keresünk(nagyjából fele-fele arányban),albi 35 rezsi 30,kaja 50,telefon 10,kikapcsolódásra 15,benzin 15-20

100ezret félre tudunk tenni ugy hogy nem igazán spórolok csak megnézem hogy ne vegyek hülyeséget

13:10 vagyok

2011. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!