Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is volt nagyon zárkózott,...

Más is volt nagyon zárkózott, és aztán megnyílt? Hogyan sikerült? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A családom mindig azt mondja hogy el fog így illanni a fiatalságom, mert zárkózott vagyok, alig járok valahova (én is így érzem)


22 éves vagyok, pályakezdő munkanélküli, a nap nagy részét itthon töltöm. Van 1-2 barátom, de ők inkább haverok. Általában csak telefonon beszélünk. Bulizni életemben 3 alkalommal voltam, amíg sulis voltam szinte csak oda jártam, aztán itthon voltam...


Más is volt így, és aztán valahogyan megváltozott?


2011. ápr. 18. 22:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam, csak fiatalabb kiadásban és engem nem noszogattak a szüleim. 17 voltam, nagyon zárkózott, mert semmi önbizalmam nem volt. Alig beszéltem valakivel eljárni meg aztán eszembe sem jutott. Aztán neten megismerkedtem az első párommal, összeszedtem minden bátorságom és találkoztam vele személyesen is. Miatta lettem nyitott, ő mutatott rá mindenre ami szép bennem és körülöttem, megtanított ezeket értékelni.

2011. ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!