Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyám? Van az...

Miért ilyen anyám? Van az egri Efen és elkezdett mesélni hogy milyen jó már olyan lelkes voltam csak aztán mondta hogy nincs rá pénzünk. Miért csinálja ezt? Annyira szeretném ha olyan igazi jó kapcsolatba lennék vele akinek mindent elmondhatok .

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénz, akkor nincs pénz. Attól még elmondhatsz neki dolgokat, de pénzt varázsolni akkor sem fog tudni.
2011. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ő kezdett el mesélni róla behívott a nappaliba és mondta hogy van egy jóhírem aztán mesélt róla most meg jönn azzal hogy nincs pénz.
2011. ápr. 18. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az az Efen?

egyébként meg kell értened, ha nincs rá pénz, akármi is legyen az.

2011. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egri eszterházy fősulis napok.Akkor minek mondta ő kezdett el róla mesélni hisz tudta hogy nincs annyink mert megkérdezte egy csajtól aki megy.
2011. ápr. 18. 22:43
 5/7 A kérdező kommentje:
:(:(
2011. ápr. 18. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Tragédia. Már bocs, de örülj neki, h ez a legnagyobb problémád, és szintén kívánom, h ne legyen soha nagyobb.


Amúgy sajnálom, mert elég rossz érzés lehet, de ha nincs pénz, akkor nincs. Amúgy ennek mi köze a bizalomhoz, meg a közös dumcsikhoz?

2011. ápr. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Itt mindenki enyire retardált?

Nem én említettem anyámnak hogy szeretnék menni Efenre egyáltalán nem is mondtam neki ha ő nem mondja nem is tudtam hogy van.

2011. ápr. 19. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!