Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolat, házasság 10 év kor...

Kapcsolat, házasság 10 év kor különbséggel?

Figyelt kérdés
pl egy 20-25 éves lány egy 30-35 éves férfival. működhet hosszútávon?
2011. ápr. 19. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 27 vagyok, párom 42. 15 korkülönbség:-)

4 éve élünk együtt. Felépítetünk egy családi fészket, szültem neki 2 gyönyörű kislányt. boldogunk vagyunk a problémák ellenére is, ami nem a korkülönbségből adódÉn személy szerint soha nem gondoltam volna, hogy ennyivel idősebb párom lesz:-) elég fiatalos, mai napig átugorja a kerítést, ha a szomszédhoz megy:-)

Ugyhogy működhet. De még nem házasodunk össze, nem is erőltetem. Jó így, ez vált be nálunk.

2011. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy működhet.

Én 22 éves vagyok, és azok a velem egykorú lányok akiknek komoly, hosszútávú kapcsolatuk van, azoknál a barátjuk 30-35 év közöttiek. Ezeknél a lányoknál már volt esküvő, gyerek, összeköltözés, eljegyzés stb. Kb az ő kapcsolataik a legtartósabbak.


Meg egyébként én is úgy vagyok vele hogy pl egy velem egykorú fiút el sem tudnék képzelni magamnak. Már 16-17 évesen is a kb 10 évvel idősebbek tetszettek, és ez most is így van.

2011. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is ideális a 10 év, De: A 30-35 közötti férfiak nagy része már elszórt 1-2 gyereket valahol, már csak a korukból adódóan is, mert valószínűleg túl vannak 1-2-3 komoly kapcsolaton. De ha ezen is túllép az ember, akkor minden megoldható.
2011. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én 29 éves vagyok, a férjem 38. A kapcsolatunk 4 és fél éve működik, 2 éve vagyunk házasok, és most várjuk az első babánkat. :) És nincs a férjemnek elszórva sehol máshol gyermeke! :) Kisebb nagyobb konfliktusok minden kapcsolatban vannak, de ha igazán szereti egymást a két fél, akkor ezeket megoldják! A baj ott kezdődik, amikor nem tudnak közösen problémákat megoldani! Ráadásul egy érett férfi mellett nagyobb biztonságban is érzem magam mind érzelmileg, mind fizikailag, mind anyagilag.
2011. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
én 8 éve élek együtt a nálam majdnem 20 évvel idősebb férjemmel és a korkülönbség miatt soha nem volt köztünk vita
2011. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze, simán működhet. Sőt, az évek múlásával egyre kisebbnek fog tűnni a különbség. Az úgy furcsa, hogy 18 éves 28 évessel, de az 55 éves a 65 évessel már majdnem ugyanaz a korosztály.
2012. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!