Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket miért zavarja annyira,...

A nőket miért zavarja annyira, hogyha a párjuknak előtte több partnere is volt?

Figyelt kérdés
Szerintem az sokkal rosszabb ha előtte senkijük sem volt, mint pl. nekem. Nem tudja, hogy olyankor mit kell csinálni, ha több hónapnyi "szenvedés" után sem sikerül, akkor meg vége a kapcsolat, mert az illető sz.r az ágyban, nem tudja, hogy hogy kell egy kapcsolatban élni, stb.
2011. ápr. 20. 09:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar. Nem az érdekel, hogy előttem ki volt, ki nem volt, hanem hogy velem van. Ettől a szememben senki sem lesz sem több, sem kevesebb.
2011. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azért, amiért a férfiakat zavarja!
2011. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Engem jobban zavarna, ha tudnám, hogy én csak a sokadik voltam a sorban. A barátomnak én vagyok az első komoly kapcsolata, és nekem is ő. Szerintem ez így nagyszerű, igazi szerelem*.* És az ágyban is fantasztikus, már az első éjszaka óta^^
2011. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz valaki csődör, hogy több partnere volt az ágyban, elég, ha figyelmes és szereti a másikat, ha meg kezdő, majd beletanul. Én nem jönnék össze olyannal, akinek sok partnere volt, nekem falu bikája nem kell, egyébként is valószínű orvosi vizsgálat nélkül bottal sem piszkálnám meg.
2011. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, hogy nem én voltam Neki az első, de viszont annak örülök a legjobban, hogy mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata. Imádjuk egymást és tervezzük a további életünket együtt.


21/L

2011. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem zavarés őt sem. Mindkettőnknek volt előélete, jól is ismerjük az exeket, baráti kapcsolatban vagyunk.

Soha nem értettem,hogy miért kéne,hogy zavarjon.

2011. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%
Engem se zavarna, ha 1000 nő lett volna előttem. igazándiból véve 1 volt csak és ez egy igazán komoly kapcsolat volt. Ez az ami nagyon zavart valamikor a kezdetek kezdetén, ma már nem veszem fel annyira.
2011. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
37%
Engem nem zavar, sőt nem is érdekel, de inkább legyen tapasztaltabb, szerintem az jobb.
2011. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Engem sem zavar. Az a lényeg, hogy velem van, és csak engem akar, és együtt vagyunk jók.


Az előző válaszolóval ellentétben én nem hiszem, hogy ettől ez pl kevesebb lenne, és csak attól tud nagyszerű szerelem lenni egy kapcsolat, hogy elsők lennénk egymásnak.. ez hülyeség.


Neked meg csak annyit, hogy nem hiszem, hogy aggódnod kéne, hogy nem volt még sok dolgod etéren. Ha valaki ezért hagy el, és nincs türelme hozzád, akkor az nem is ér annyit, hogy együtt legyetek. :)

2011. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

A páromnak előttem 6 partnere volt..

Nekem 4 mielőtt összejöttünk!Akkor ő 26 volt

én pedig 22 éves!

Amúgy jó vele az ágyban,minnél "idősebb"annál éretebb és jobb:)

Ő most 32,én 28 éves.

2011. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!