Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nézőpontotok szerint hány...

A nézőpontotok szerint hány főtől gáz, hogy a párotoknak mennyi alkalmi partnere volt előttetek?

Figyelt kérdés
Ne naragudjatok, nem tudom jobban megfogalmazni a kérdést, remélem értitek. Személy szerint nem mennék bele egy olyan kapcsolatba ahol a pasinak már egy csomó nő megvolt. Kort és nemet is írjatok légyszi.
2011. aug. 18. 14:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem érdekel. A múlt az múlt. Mellettem ne legyen más, az a lényeg. 36/N
2011. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
Nem számít, inkább tapasztaltabb legyen egy férfi, mint tutyi mutyi!
2011. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

A "rendes" kapcsolatokkal nincs bajom, de olyan lánnyal nem tudnék kezdeni, akinek alkalmi - egyéjszakás - kalandjai voltak.


33/F

2011. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Az én férjem elöttem meg.ugta a gurulo almát is ha nőből volt:).Most minta apa és csodás férj-.Legalább kiélte magát és most nem hajtaja a vére.
2011. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek az elsővel. A múltat nem lehet megváltoztatni. Ha szeretsz valakit, elfogadod őt is és a múltját is. Persze jogod van nem szeretni.

Amit mondasz, az viszont nem más, mint puszta előítélet.

Arról nem beszélve, hogy általában nem azzal ismerkedi az ember, hogy Nóra vagyok, eddig 4 pasival csináltam - szia, Karcsi és 15.


34N

2011. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi, írhattok még. Valakinek: Pedig egy éjszakás kapcsolatai szerintem minden embernek voltak már.Még ha csak egy is.
2011. aug. 18. 14:51
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
a múlt az múlt,ahogy már ítták,és legalább tényleg kicsajozta magát,és mellettem megállapodott,nekem ez számít,hogy szeret,megbecsül...
2011. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%
Pasiknal szokas megduplazni a volt nok szamat. Ha azon alapozol, hogy melyiknek hany volt mar, eloszor is nem fogod megkapni a valo valaszt, masodszor, soha nem fogsz talalni egy megfelelot. Na, es mi van a Te multoddal? Kerdeses?
2011. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, a másiknak mennyi volt. Ha az egyik szűz, akkor a másik 2 db exe is gáz. Ha meg egyiknek volt 15, akkor nem bántja, ha a másiknak volt akár 16.
2011. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Ezt nem lehet számban meghatározni, a nő egyéni ítéléséhez kell mérni. Engem speciel idegesítene a sok egyéjszakás kapcsolat a múltból, nem tudnék úgy tekinteni rá, hogy az már nem fontos...

De sokaknál ez nem számít... Viszont nekem szerencsém volt, mert olyan párt találtam, aki ugyanígy gondolkodik és nekünk nem volt mással intim kapcsolatunk korábban. Ha nem így alakul, akkor is csak olyan mellett tudnék megmaradni, aki ha nem is ártatlan, de csak 1-2 komoly kapcsolata volt.

2011. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!