Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell aggódnom szerintetek?

Kell aggódnom szerintetek?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy a barátom jelszava mindenhol a volt szerelme neve, és nem fogja megváltoztatni soha... Ezzel a lánnyal 3 éve volt kapcsolata.

:/

Huszonegy évesek vagyunk


2011. ápr. 20. 14:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagyon kell aggódnod, ha tényleg mindenhol ez a jelszava és ezek után nem változtatja meg, mert akkor a barátod nem túl okos ember, ami tényleg okot ad aggodalomra.


A kérdést megválaszoltam, innen csak mese jön. Profi informatikusként szenvedek azzal, hogy napi szinten észben kell tartanom 8-10 jelszót, havonta ehhez jön még kétszer ennyi, éves szinten eléri a 100-at. Ha mind különbözne, vagy évente lecserélném őket, bele is diliznék, vagy fel kellene írnom, ami ugye egy jelszó esetében nem a legprofibb eljárás. Arról nem is beszélve, hogy végig kellene járnom az összes webhelyet, ahol a generáljelszó van megadva, és párat tutira kifelejtenék.


Én nem tudom a párom PIN kódját és Ő sem az enyémet, a telefonját sem tudom nélküle bekapcsolni, sőt a notebookjába (céges) sem tudok belépni. A bizalom szó szerintem nem ezt jelenti felnőttek között. Az, hogy neked önbizalomhiányod van, teljesen más kérdés. A férfiak inkább hajlamosak logikus és praktikus megoldásokban gondolkodni, míg Te érzelmi alapon várnád el, hogy Ő változtassa meg a jelszavát sok helyen. Ennek fényében szerintem nagy hiba volt, hogy elárulta neked, mi a jelszava.

2011. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az a "vicc", hogy a lány nevét nem is tudom :D De jobb is így. Annyit árult el hogy a volt szerelme a jelszava mindenhol. És biztosan nem fogok utána nézni, mert csak nekem lesz rossz:S
2011. ápr. 20. 15:22
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én gmail-es jelszavam egy 13 éves koromban tetsző srác neve, meg az akkori életkora, most vagyok 20 éves és van barátom, szóval..:D
2011. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem fontos neki az a lány még!Nekem is az a jelszavam ami a legfontosabb nekem.Nehogymár olyan nehéz lenne megjegyezni egy újat!!!
2011. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 napietus ***** válasza:
70%
Oszt'? nem is kéne tudnod a jelszavát. jelszónak különben olyan jó, amire idegen vagy félig idegen emberek nehezen tudnak rájönni. nekem pl. az első szerelmem neve az, aki soha nem is tudta, hogy szerelmes voltam belé. ne akadjunk már fenn a hülyeségen...
2011. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 napietus ***** válasza:
64%

ja, és informatikus hozzászólónak van teljesen igaza. én könyvelő vagyok, sok egyéb ügyét is intézem az ügyfeleknek. én sem tudnék ennyi jelszót megjegyezni, és egy napomba telne mindenhol megváltoztatni, az én időm meg rohadt drága.


ha ilyet mondjuk szóvá tennél nekem, és én lennék a pasi, nem a jelszavamat cserélném le viharos gyorsan, hanem Téged. basszus, a férjem sem tudja a jelszavaimat, pedig mi nem csak "járunk" már...

2011. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
De itt arról van szó, hogy egy másik lány a jelszava, akit szeret(ett), és nem hajlandó lecserélni ... :(
2011. ápr. 20. 15:44
 18/22 napietus ***** válasza:
88%
beszéljük a nyelvet, értjük. erre válaszoltunk :) mondjuk sok esze nem lehet, ha ezt elmondta a haverjának...dehát istenem. nem lehet mindenki okos, hova menne a világ :P
2011. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

Én se cseréltem le az összes jelszavamat csak azért mert új pasim lett... Mindenhol az a jelszavam ahogy ő akkor anno szólított. Egyedi név, jelszónak tökéletes volt anno is és most is, soha senki nem találná ki.

Múltkor rákérdezett a párom hogy mi a jelszavam, elmondtam neki, és azt is, hogy ehhez szoktam hozzá, ha másra átírnám tutti elfelejteném, így nem írom át.

Semmi nem köt már ahhoz az exhez, pedig életem nagy szerelme volt, de ennyi, jelszó marad és kész. :)

Ne parázz már ennyit. Veled van nem??? Hát akkor meg???

22/L

2011. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj én a gépem jelszavát cseréltem le, egyetlen egyszer már hónapokkal ezelőtt. De még mindig a régi jelszót akarom beütni, van úgy, hogy 2-3 alkalommal is. Azóta nem vagyok hajlandó kicserélni egyik jelszavam sem.

Ne fújd fel a dolgokat, igen egyszer szerette, de már téged szeret.

2011. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!