Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom naplózott beszélget...

Ha a párom naplózott beszélgetései között egy ilyen beszélgetést találtam, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

A párom kölcsönadta a laptopját a hétvégére, hogy tudjak tanulni, mert az enyém elromlott. Szégyen nem szégyen de kíváncsi voltam vajon beszélget-e más lányokkal és ha igen, mit.(msn) Tulajdonképpen nem vártam, hogy találok valamit, mert megbízom benne, teljes nyugalommal olvasgattam. Egészen addig, míg találtam egy lánnyal egy levelezést, aminek a legnagyobb része arról szólt, ahogyan a párom dicséri a lány kinézetét, továbbá kedélyesen elcseverésztek olyan dolgokról is, amiről velem sosem beszélgetett mondván a téma idegesíti. Nő lévén tudom mi az a pont, ahol már egy szimpla beszélgetés flörtbe csap át, és azt is tudom, mivel ismerem(vagy mégsem?) a párom, hogy mik azok a beszólásai, megnyilvánulásai, amivel le akarja venni a lábáról az embert.


Szörnyen rosszul esett, hogy a hátam mögött más lányokkal flörtöl és másokat dicsér. Most azon gondolkodom mi az, amiről még nem tudok. Alapjaiban rengette meg ez a bizalmam felé.

Nem tudom mit tegyek, azon kívül, hogy persze elmesélem neki, hogy mit találtam. Igazából az sem érdekel, hogy mit fog szólni amiatt, hogy belenéztem a beszélgetéseibe, hiszen elvileg egy pár vagyunk (voltunk?) már jó ideje, így az őszinteség a minimum, és nem kéne, hogy titkunk legyen egymás előtt.

Nagyon rossz ez így, nem akarom elveszíteni, de nem így ismertem meg:(

Ti mit tennétek?

24L


2010. máj. 22. 22:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
73%
Menne a levesbe!
2010. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
51%
Megcsalt?nem... Vagy ez már neked az?Hány éve vagytok együtt?
2010. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
80%

Én kb ezt mondanám:


Jajj kicsim ne haragudj, de megnéztem a naplózott beszélgetéseidet, tudom hogy nem kellett volna................( pici hatásszünet, eddig sajnálkozó hangon, majd végül teljesen hideg kijelentéssel: ) de olyat találtam, ami után a te magyarázatodat, és bocsánatkérésedet várom.. Hallgatlak.

2010. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
75%
En megertem,hogy beleolvastal.Ha az en parom tenne ilyet en meg sem beszelnem vele.Szamomra nem letezne tobbet.
2010. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk (voltunk?) együtt.

Akkor ezek szerint nem én dramatizálom túl:(

Az utolsó előtti válaszoló nagyon jót írt, köszönöm. Azt hiszem valami hasonlót fogok én is mondani, hiszen az szerintem is kisebb bűn, hogy beleolvastam, minthogy ő más csajokkal flörtöl:(

2010. máj. 22. 22:59
 6/87 anonim ***** válasza:
41%
Neked ingott meg a bizalmad? Szerintem neki is meg fog ingani, ha megtudja, hogy a levelezését olvastad. És jogosan....
2010. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy dramatizálod túl :) Sajnálom, hogy ezt csinálta Veled... Szerintem nem bűn belenézni más magánéletébe, ha úgyse titkol semmit! Ha meg titkol valamit, lehet hogy jobb is ha kiderül. Persze erről mindenkinek más a véleménye, nekem ez.


( a példaszövegírós )

2010. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
46%
Felmerül a kérdés,hogy rendbe van minden a kapcsolatotokban,megadsz neki mindent,hogy ilyeneket csinál?Tán nem véletlen..,lehet már kicsit lapos a kapcsolat?
2010. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Őszintén sajnálom :(

Azért még nem feltétlenül kell a legrosszabbra gondolnod. Tudod a férfiaknál a haverok elég jelentős húzóerő, talán csak tesztelte valaki barátnőjét, vagy egyszerűen szivatott valakit. Ez könnyen előfordulhat, felnőtt férfiaknál láttam rá példát, haragudtam is érte, mert egy nagyon csúnya nővel csinálták ezt szórakozásból. Szóval ez azért nagyon könnyen előfordulhat, gyakoribb eset, mint gondolnád. Nem kell rögtön a megcsalásra gondolnod, tudod, pozitív hozzáállás :) Én bízom benne, hogy végül jóra fordul a dolog, de ha nem, akkor úgy gondolom nincs miért bánkódnod. Kitartást kívánok neked! 21/N

2010. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
17%

Szia! Őszintén sajnálom :(

Azért még nem feltétlenül kell a legrosszabbra gondolnod. Tudod a férfiaknál a haverok elég jelentős húzóerő, talán csak tesztelte valaki barátnőjét, vagy egyszerűen szivatott valakit. Ez könnyen előfordulhat, felnőtt férfiaknál láttam rá példát, haragudtam is érte, mert egy nagyon csúnya nővel csinálták ezt szórakozásból. Szóval ez azért nagyon könnyen előfordulhat, gyakoribb eset, mint gondolnád. Nem kell rögtön a megcsalásra gondolnod, tudod, pozitív hozzáállás :) Én bízom benne, hogy végül jór

2010. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!