Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellene aggódnom? 17 éves...

Kellene aggódnom? 17 éves lányom van aki összejött egy 24 éves férfival.

Figyelt kérdés
Nem akarja kihasználni? szex terén stb. Féltem. Együtt vannak 2 hónapja. Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 2. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne avatkozz bele. Ha ki is használja, akkor legalább a saját bőrén tapasztalja meg. Nekem is volt 15-16 évesen akár 10 évvel idősebb barátom is. Mégis normális nő lettem. 24/L
2010. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
váo a fiu 7 évvel idősebb a lánynál, nem semmi, hát milyennek látod a fiut? kedves vagy inkább gonosz?van tetkója vagy valami piercing?
2010. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Tessék?:) Még ha 34 éves lenne a férfiú, talán felkapnám a fejem a kérdésre.Ha nem link alak, van munkája, végzettsége akkor nem használja ki.

2010. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
De, kihasználja.Ez így szokott lenni.Nem tud idősebb nőket felszedni,ezért csak a kislányok jutnak neki.Ők meg naívan, azt hiszik, hogy felnőttként kezelik őket, csak mert idősebb a palija.
2010. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, 7 év nem sok! Főleg ma, amikor a huszonéves fiúk valóban kb úgy gondolkoznak, mint a tizenévesek, tisztelet a kivltelnek.

Nekem is ennyi idős barátom volt 17 évesen, de szó sem volt kihasználásról, egyszerűen szerelmesek voltunk :)

2010. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
tanul még, van tetkója, motorozik...
2010. nov. 2. 13:51
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Ez a divat ma.. Tudod öregecskedőt fiatalabbra.. :DDD


14-20

18-25

20-30

23-40


Így megy amúgy.. Nincs ezzel semmi gond..

2010. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

26 éves vagyok, van egy kisfiam (ezt csak azért írom hogy tudd, nem egy lázadó tini vagyok :)), véleménem szerint a 7 év nem sok, az számít milyen ember. Éegjobb barátnőm is 26, a párja 12 évvel idősebb nála és nemrég született nekik is babájuk, nagyon helyes házaspár, a srác aranyos, kedvelnivaló igazi családapa-típus.

Vannak lányok akik az idősebb pasikat szeretik, nem nagyzolásból hanem azért mert a fiúk általában később érnek, tehát ha a lányod komolym értelmes lányzó akkor lehet hogy szimplán cska nem érzi egy szinten magát a korabeli, későn érő fiúkkal. Barátnőim közül (rendes társaság vagyunk, hetente összejárunk, együtt nyaralunk, ünnepelünk, stb., családos emberek vagyunk) és vagyok az egyetlen akinek velem egyidős férjem van, többieknek évekkel idősebb az övéké...szóval szerintem ha úgy látod a fiú kedves és szeretik egymást, nincs miért aggódnod :)


A tetkó és motor önmagában még semmit nem jelent , ismerd meg a fiút.

2010. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem se sok az a 7 év. Most nagy divat lett a tizenéves lányok körében a 30-35 közötti hapsi. Ehhez képest a lányod barátja fiatalnak számít. Tény, hogy a lányok hamarabb érnek, így kénytelen vagyunk idősebb férfit választani, hogy esélyünk legyen egyáltalá azt kapni amit várunk egy kapcsolattól.

Ne félj, a fiatalabbak között is akadnak olyanok, akik kihasználják a lányokat. Vele legalább el mered engedni szóraozni, mert "24 évesen már lehet annyi esze..." (de sokat hallottam ezt anyumtól, ő ezzel nyugtatta magát :)).

Ne szólj bele, próbáld szeretni, és akkor sokmindent meg fogsz tudi róla. Fél szemedet azonban tartsd a lányodon, hogyha mégis segítségre lenne szüksége (csak lelki dolgokra gondolok), ott lehess.

2010. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a korkülönbségben semmi kivetni valót nem látok, pláne ha érett lányról van szó. Most nem tök mindegy, hogy 20 vagy 24???? Örülj neki, hogy szeretik egymást, jó az ha valakihez tartozik az ember!
2010. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!