Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt a barátommal. A kapcsolat elején megértettem, hogy miért nem beszél a régi kapcsolatairól, de mai napig nem szeretné felhozni. Én kíváncsi vagyok rá, hogy mi volt rossz, mi az ami jó volt stb..

Ő azt mondja, hogy az a múlt és nem akar róla beszélni. Szerintem, ha felnőtt normális emberek vagyunk, megtudjuk beszélni. Nemde?


2011. ápr. 20. 20:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Igy van.Csak ezt nem veled.
2011. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

nem akarja. kész. Biztos megbeszéli a barátjával,anyukájával, testvéréval.

Vagy majd beszél róla, ha feldolgozta.

én nő vagyok, de sokszor nem értem miért nemlehet szegény férfiakat békénhagyni. Miért kellmindent tudni és csak kérdezni és túrni mélyebbre.

hallgass arra amit mond. azt mondta, hogy : NEM AKAR RÓLA BESZÉLNI. ez magyarul van és te is meg tudod érteni.

2011. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

De most miért akarsz olyanról beszélni amit ő nem szívesen mesél el!?

Ne akarj mások elcseszett hibáiból tanulni.Add önmagad, ismerd meg úgy hogy nem tudod a múltját.Lehet hogy nem büszke rá és veled akarja új oldaláról kezdeni a dolgokat.Ezzel lehet a legkönnyebben elrontani egy kapcsolatot.És az még nem jelent semmit h 6 hónapja vagytok együtt.. max annyit hogy letelt a próbaidő(3 hónap).

Légy önmagad és úgy akard megismerni még jobban hogy nem feszegetsz olyan témákat,amik rád nem tartoznak.Fordított esetben te mit tennél!?? Egyből kitálalsz mindent!???

Bizonyos idő kell ahhoz hogy valaki 100000%ig meg tudjon a másikban bízni, még ha ez nem is tűnik bizalmi kérdésnek.Lehet hogy ő épp ilyen, zárkózott természetű.

2011. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
20:33-as voltam: 26/L
2011. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem mindennap kérdezem természetesen, de megértem és tiszteletbe tartom a válaszát. Csak furcsa, hogy eddig minden volt barátommal tudtam erről a témáról beszélgetni...
2011. ápr. 20. 20:35
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
semmi közöd nincs hozzá, mi volt az előző kapcsolatában...
2011. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Akkor most kérdezek valamit!

Ő már a hanyadik barátod/nőd!? :D

Az nem lehet hogy esetleg te voltál mindig akit otthagytak!?csak mert túlzottan is kíváncsi természetű vagy!?

Ha akarja majd elmeséli..

Ami nem megy.. nem kell erőltetni!

2011. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
3 barátom volt, elég későn kezdtem a pasizást...úgy gondolom, hogy nem maradtam le semmiről. 21 éves vagyok a barátom pedig 30. Mivel nincs sok tapasztalatom ezért is kérdeztem a Ti véleményeteket...
2011. ápr. 20. 20:41
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Vannak dolgok, amikrol jobb, ha nem tudsz a sajat erdekedben, mert csak tobbet agyalnal ezeken. Az tenyleg a mult es biztos most uj lappal akar kezdeni. Valoszinuleg elkovetett olyan hibakat, amiket tobbe nem akar. Probald tiszteletben tartani a donteset. Biztos, nagyon faj neki az elozo kapcsolataban valami.
2011. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

Miért kellene a régi kapcsolatait megbeszélni? Mit kellene mondania? X jól főzött,de minden felesleges dolgot megvett: Y jó volt az ágyban,de betegesen féltékeny volt. Z szuper nő volt,de állandóan szórakozni akart. Ő hagyott el engem másik pasasért. Erről kellene beszélnie?

Miért nem tudod elfogadni,hogy az a múlt,amit Ő lezárt és ahhoz neked semmi közöd. Nem azzal kellene törődnöd,hogy azokban mi volt a jó és a rossz,hanem a ti kapcsolatotokkal. Ezt kell jól alakítani.

2011. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!