Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt a barátommal. A kapcsolat elején megértettem, hogy miért nem beszél a régi kapcsolatairól, de mai napig nem szeretné felhozni. Én kíváncsi vagyok rá, hogy mi volt rossz, mi az ami jó volt stb..

Ő azt mondja, hogy az a múlt és nem akar róla beszélni. Szerintem, ha felnőtt normális emberek vagyunk, megtudjuk beszélni. Nemde?


2011. ápr. 20. 20:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%

"Ő azt mondja, hogy az a múlt és nem akar róla beszélni. Szerintem, ha felnőtt normális emberek vagyunk, megtudjuk beszélni. Nemde?"



sztem ha felnőtt normális ember vagy akkor tolerálod. Nemde?

2011. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%

30 éves!????

Attól jobb ha nem kérdezel semmit!Add önmagad és légy olyan amilyennek megismert!lehet hogy ha tovább feszegeted a témát veszi a kalapot meg a mellényt és továbbáll.

Egy 30éves férfi ember megélhetett már elég sok mindent és lehet hogy nem te vagy az akivel erről beszélgetni fog.

2011. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Kérlek ne harapjátok le a fejemet. :) Mint írtam tiszteletben tartom, csak nem volt még ilyen szituban részem és ha fordítva lenne én megbeszélném vele (mint ahogy az volt barátaimmal megbeszéltem), de köszönöm a válaszokat lehet bennük valami.
2011. ápr. 20. 20:44
 14/24 anonim ***** válasza:
25%

30 éves!????

Attól jobb ha nem kérdezel semmit!Add önmagad és légy olyan amilyennek megismert!lehet hogy ha tovább feszegeted a témát veszi a kalapot meg a mellényt és továbbáll.

Egy 30éves férfi ember megélhetett már elég sok mindent és lehet hogy nem te vagy az akivel erről beszélgetni fog.

2011. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán te vagy neki az első... Persze egy világ omlana össze benned ha ez igaz lenne :)
2011. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor majd megtanulod, hogy nem kell mindent megbeszélni.

És hogy mások hibáiból még senki sem tanult. A sajátjából is csak kevesen

2011. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"ha felnőtt normális emberek vagyunk, megtudjuk beszélni"


kérdésben azt írod hogy felnőtt normális emberekkel ezt meglehet beszélni viszont a barátoddal nem. ergó ő nem normális felnőtt?

2011. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel egyszer túlzottan erőltettem a beszélgetést a volt nejéről, akinél azért a negatívum túlsúlyban volt, ezért is a férjem adta be a válást.

Egyszer egy ilyen beszélgetésnél kicsúszott a száján, hogy ő "szűkebb volt". Fél másodperc múlva kapcsolt, hogy ezt nem kellett volna, próbált elnézést kérni, én meg persze köpni-nyelni nem tudtam.

Azóta nem kérdezek, mert a végén választ is kapok...


Félreértés ne essék, nekem bőven elég a tény, hogy velem van, részemről is felesleges kíváncsiskodás volt...

2011. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem normális, hogy ennyire ki akarod szedni belőle. Egy dolog, hogy te elmondanád, de nem mindenki. Én pl sokkal kisebb horderejű dolgokat sem mondanék el egy pasinak, talán soha, de 6 hónap után biztosan nem.Majd ha akarja elmondja, addig se az ő múltjával törődj, hanem a ti jelenetekkel és jövőtökkel!
2011. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

10 éve vagyunk együtt a férjemmel. tudom hány barátnője volt előttem, tudok egy két kalandjáról is a megismerkedésünk előttről.

ennyi mást nem tudok, és nem is érdekel, nem is akarom tudni!

mire jó az? én se meséltem neki az előzőkről, kínos is lenne nekem arról beszélgetni kivel milyen volt, nincs hozzá semmi köze, vele vagyok, őt szeretem, a múlton meg nem tudok változtatni :)

2011. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!