Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha úgy érzem,...

Mit tehetnék ha úgy érzem, hogy elkések a családalapítással?

Figyelt kérdés
Egész életemben fiatal anyuka szerettem volna lenni két gyerekkel. Most vagyok 24 éves,és nemhogy a megfelelő apa jelölt nincs meg,de még párkapcsolatom se volt soha. Én már nagyon elvagyok keseredve,félek hogy soha nem lesz családom,pedig én (a mai nők többségével ellentétben) nagyon vágyok rá. Szerintetek van még esélyem vagy inkább vonuljak zárádba? :D
2011. ápr. 21. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van esélyed, valószínű a gátat is magad alkotod azzal, hogy rágörcsölsz. Nameg ne apajelöltet keress, hanem egy pasit, akivel jól érzed magad. Utána majd alakulnak a dolgok meglátod :)
2011. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne csüggedj!! Manapság ez a jellemző, kevesen kötelezik el magukat és szülnek 30 alatt. Én 31 évesen ismertem meg a férjemet, és 34 évesen szültem. :)

36/N

2011. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ja,és zárda lenne a végén. :-)

2011. ápr. 21. 21:14
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

én is 24 vagyok


semmiről nem vagy lekésve

ne akard görcsösen


keress egy pasit,többet,aztán pár év múlva ragadj le az egyiknél aki igazán szeretsz


most pasizz,melózz,tanulj,láss világot

majd szülsz 30 évesen,akkor sem leszel öreg

2011. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

24 évesen már volt barátom, de bár ne lett volna, néha azt mondom. Az utána következő sem volt nyerő. Most 30évesen jó ideje egyedül vagyok, és teszem a dolgom magam.

Inkább, mint magányosan egy kapcsolatban, vagy megalázkodva.


Tehát nem az számít, hogy mikor jön az első, mert az első valószínű nem lesz utolsó is...

Egy okból jó lenne ha ismerkednél, hogy megtudd kit kell elkerülni. És sose hidd el, hogy életed párja lesz, akit megismersz...

2011. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Úr Isten mintha magamról olvasnék, de én 2 évvel fiatalabb vagyok nálad. Pont valami ilyesmi kérdést akartam feltenni...


Sajnos válaszolni nem tudok, de ismerem ezt az érzést. Pont ma találkoztam egy ismerős lánnyal, aki 23 éves, és 5hónapos a kislánya. Hát összeszorult a szívem mikor megláttam, azt kérdeztem magamban hogy "Vajon nekem lesz-e valaha is?" De aztán az jut eszembe, hogy még ha 10 év múlva szülök (bár remélem nem kell addig várnom) még akkor sem leszek elkésve. És tényleg nem. De még Te sem leszel 34 évesen, szóval ne görcsölj. Azt mondják attól csak rosszabb. Tudom könnyű beszélni, bennem ezt agyerek/pasi téma minden nap felmerül. A családom meg pluszban tesz róla...

2011. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Szia !Én 24 évesen lettem anyuka,amit nem bántam meg,hiszen imádom a kislányom,aki most megy majd elsőbe :)! DE:én úgy gondolom,ráérsz még a család alapitással!Ha én újra kezdhetném nem vállalnék ilyen korán gyereket,hanem csak 30-33 évesen.Addig pedig tanulnék, kimennék külföldre szerencsét próbálni stb.A mai világban nagyon kitolódott ez a család alapitás dolog.Sokan 30-on túl vállalják az első gyermeküket.Fel a fejjel,ne aggódj (: !!!
2011. ápr. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 éves múltam és nem akarok gyereket. Sajnálom azokat a lányokat, akik akarnak és nem jön össze. Bezzeg nekem mindig olyan pasik udvaroltak, akik jöttek már a második -néhányadik randin a gyerekekkel és a komoly elköteleződéssel. Engem ez megijesztett, bár nekem nem jöttek be a pasik, de mindegyik 30 felett volt.

Próbálkozz 30 év felettiekkel, azok már vágynak gyerekre, családra általában, mivel végeztek a sulival, már van állásuk, talán még takarékoskodnak is, hogy ha úgy adódik és találnak egy olyan lányt, akkor családot alapíthasson.


Kérdező! Milyen fiúkkal találkoztál eddig? Gondolom, azért randid volt, nem?

2011. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze,volt néhány randim,de egyik pasi se jött be nekem. Mindegyikbe volt sajnos olyasmi,amit biztos hogy nem tudtam volna tolerálni. Rendben,akkor irány a 30-as korosztály :)
2011. ápr. 22. 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
annyira tudtam, hogy valami huszon-nemsok éves tette fel ezt a kérdést :) késel egy francot, hidd el, a 30, 35 csak most tűnik ezerévesnek, akkor majd mosolyogva fogsz visszagondolni arra, hogy huszonnégy évesen gyereket akartál :) össze fog jönni, ne aggódj, csak ne görcsölj (tudom, hogy közhelyesen hangzik, de tényleg ez a lényeg).
2012. júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!