Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós probléma. Mit tegyek?

Anyós probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy sajnos az anyósommal élünk 13 éve. Amikor összeházasodtunk a párommal,nem soká meghalt az édesapja és nem akartuk egyedül hagyni a mamát.Szóval itt ragadtunk. Rengeteg dolog idegesít már,amit úgy gondolom,hogy egy mai normális ember sem tolerálna. Mivel vidéken élünk,sajnos anyós nem engedte eltűntetni a kinti wc féleséget,és oda jár folyamatosan. Már többször is mondtuk neki,hogy nyugottan használja a "mi" wcket,de nem. /Persze ha nem vagyunk itthon odajár/ A lényeg az,hogy szólt egy férfinak,hogy 'takarítsa' ki a wc-jét,magyarul lapátolja ki az ürüléket. Két udvarunk van,az elsőt hazsnáljuk a másodikban régen a tyúkok voltak.Nos a drága mami kitalálta,hogy ő oda hordatja az ürülékét.Először azt hittem rosszil hallok,férjem is kiakadt. Ő azt úgy gondolta,hogy majd az szépen felszívódik,eltűnik a földben. Nem elég,hogy undorító,de olyan büdös lesz az egész udvarunk,hogy nem lehet megmaradni. Mondtuk neki hamár ennyire azt akarja a kert végében lévő berekbe ásatunk egy jó mély gödröt és oda kell kivitetni,de 'ne szarjunk már oda ahol eszünk'.. Szépen felháborodott,mert,hogy ez az ő háza stbstb. Most kérdem én 35 éves fejjel,ilyen esetben mit lehet csinálni??? Lehet,hogy 50 éve az volt a módi,hogy oda ürítettek ahova csak kedvük szottyant,de én ezt nem akarom eltűrni. Az sem tetszett,hogy meglett hagyva az az ezer éves wc,de belementem.Attól,hogy az ő háza még ne tegye tönkre + a szomszédok is mit fognak szólni?! Szerintetek mi a teendő,mit tudok tenni???

Előr eis köszönöm!


2011. szept. 14. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Erre sajnos csak egyetlen értelmes válasz létezik, amit pedig úgysem fogtok meglépni ismét SAJNOS!!!!

ergo felesleges a kérdés...

KÜLÖN!!!KÜLÖN!!!KÜLÖN!!!

jobb távolról szeretni, mint közelről utálni. Generációs különbségek!!!!ennyi... mindig lesz valami, amiben nem fogtok egyet érteni, neki mivel idős ,. máshogy nőtt fel, igenis számít az a wc, és az udvar. Neked nem!Érthető mindkettő...kár ezeken gondolkodni, vitázni, soha nem adtok egymásnak igazat!!!

Távolról is lehet gondozni, rá nézni, felhívni stb...

KÜLÖÖÖN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hívjátok ki a szippantyűs kocsit.
2011. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
ű=ú
2011. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
hívsz egy szippantóskocsit, amíg nincs otthon....a bodéba meg öntesz egy pár kg klórmeszet....vagy megkéred a szippantós kocsit, hogy jó pénzért menjen neki a bodegának ;)
2011. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Régen is üríteni kellett a budit, de sosem a hátsó udvarra. Ilyet még nem hallottam mióta kétágú vagyok, pedig az már jó ideje vagyok. Mondd meg bátran anyósodnak, hogy gödröt kell ásni, és abba tenni, aztán visszaföldelni, hogy ne bűzölögjön. És ne engedj, akármennyire az ő háza. Ennyi év házassággal mögötted, már legyen valami beleszólásod neked is a dolgokba. Csak keményen, ne hagyd, hogy a fejedre sz...jon, arra ott van neki a budi.
2011. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

nesze neked fertőzésveszély,majd frankón megszárad kb 2hónap múlva aztán hordhatja a szél a szárított sz@rt ezerfelé.

ez iszonyú veszélyes a gyerekekre mindenkire ilyet nem lehet csinálni még a macska is elkaparja a sz@rát!!!!

Már bocs,tudom hogy ez a mama hülyesége de riogasd az önkormányzattal meg hogy érdeklődtek a szomszédok te nem akarsz fizetni büntetést stb valami csak hat rá!!!

2011. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a gödör és a szippantós kocsi a megoldás. A vidéki emberek a mai napig a gravitációs budit használják. Semmi bajuk nincs, élnek vígan. És a fentiek szerint oldják meg a tisztítás kérdését.
2011. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Költözzetek KÜLÖN....
2011. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

anyósnál is megvan a kinti vécé, ha sokat vannak kint, oda mennek, nem a házba kerti ruhában.

Nagyszüleimnél meg folyó víz sem volt...

De sosem kellett szart merni, arra ott a szippantós!!!!

2011. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Közöld vele, hogy törvény tiltja, hogy az ember oda halmozza a szart, ahova akarja. Ez tényleg így van. Szippantóst kell hívni.
2011. szept. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!