Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tehetnék? (Kérdésed...

Most mit tehetnék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Anyukámmal nagyon bonyolult a kapcsolatunk... :S

Nem ő nevelt fel,és régebben nagyon nagyon rosszban voltunk.

Ő alkoholista volt...és mindig megvert amikor hazalátogatott. És amikor apuval kibékült,még akkor is ivott,és akkor is napi szinten vert... sőt,még ezerszer rosszabb dolgokat is tett. De ebbe már nem megyek bele...

1,5-év eltelt azóta. Leszokott a piáról,és bocsánatot kért tőlem. És bizonyított is. Mindig mindent megbeszélünk... segít nekem,amiben tud,és nem is volt semmi baj EDDIG.

Mostanában ( kb 3 hete.. ) megint kezd megváltozni. Egyre többet iszik,de azért még nem annyit mint régen... És állandóan veszekedik. 16-éves vagyok,17-leszek... 8-ra hazaértem,épp úgy,mint szoktam.. és megkérdeztem szépen tőle,hogy * Anya,lemehetek még egy kicsit a barátnőmmel? * Ő meg elkezdett sikítozni hogy ez milyen kur.vás dolog már,hogy este a környéken járkálni akarok.

Azt hidtem az agyamat eldobom... utána rászóltam hogy legalább akkor ne kiabáljon már mert nem szokott... és megütött.

Hogy ne szóljak rá,és ne pofázzak vissza.

oks...

Nem tudtam ezt hová tenni... azóta nem szól hozzám. :(űés állitólag büntiben vagyok... nem mehetek egy hétig sehova.

Na ilyen még sose olt nálunk,csak régebben,de akkor még kisebb is voltam,az érthető volt.. De ezt csak akkor fogadom el,ha apa mondja mert ő tisztességesen felnevelt...

Mit tehetnék? Kiakarok békülni vele,de ha hozzá szólok,már kiabál velem...:S


2011. ápr. 22. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább az apáddal beszélj.
2011. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragszik rád. Beteg. Beszélj Apukáddal. Nem irígyellek.
2011. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jó de aputól nem tudom amúgy megkérdezni.

Megkérdezem,az van hogy jó menjél. De,ő sosincs itthon,mindig dolgozik.

2011. ápr. 22. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a játszótérről, hanem az anyukád viselkedéséről.
2011. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Ne félj tőle,vegyél elő egy jó botot és verd el.Mutasd meg ki az úr a háznál
2011. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem félek az anyámtól.. már nem :S

Amúgy már beszélő viszonyban vagyunk.^^

2011. ápr. 23. 11:12
 7/7 anonim válasza:

Szerintem beszélj vele erről a dologról akkor is, ha úgy érzed, most minden oké.


Ha nem oldjátok meg, felnőttként fogsz rá nehezteni, és akkor sokkal rosszabb, hidd el!

2011. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!