Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőtöknek és az újszülött...

Sógornőtöknek és az újszülött kisbabájának milyen ajándékokat adtatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Sógornőmnek virágot, de úgy közösen anyuékkal.

Picurkának meg, mivel a keresztfiam lett, egy játszószőnyeget!


De mivel nem a keresztfiad, elég egy rágóka, vagy egy csomag pelenka is jól jönne, igencsak fogyó eszköz:P


22L

2011. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keresztfiad....:D:D bocsi, azt sem tudom kislány, vagy kisfiú sógornőd picikéje:P
2011. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy mennyire van már felszerelve a babaszoba. Ha jól el vagy eresztve anyagilag, akkor babakocsitól kezdve akármit, ha szüksége lehet rá. De ha bemész egy bababoltba, biztos hogy találsz valami cuki játékot vagy ruhácskát. Esetleg valami praktikus dolgot, amit az anyukával együtt használhatnak.
2011. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukának egy pelenkázó táskát pelenkákkal, törlökendővel... a babának egy plüss játék.
2011. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

inkább azt írom le én minek örültem mikor megszületett a babám.

a pelenka mindig jó ajándék, azzal nem tudsz nagyon mellé lőni. pampers vagy libero de 2es vagy 3as méretet. mi úgy jártunk, hogy mindenki az elején hozott 1-es pelust, azzal tapétázhattuk volna körbe a lakást pedig 2 hét után kinőtte babám :D

a popitörlő szintén ilyen, mindig kell, nagyon örültem mikor hoztak a látogatók :)))


kaptunk rágókákat, fürdős könyveket, csörgőket, ezek is nagyon jók voltak, csak arra figyelj, hogy színesek legyenek.

ruhákat is sokat kaptunk, ott is arra kell figyelni, hogy ne 56os méretet mert 2-3 hét alatt kinövik, 62-68as body, rugdalózó, kis póló, kocsicipő. tavasz van, egy szép pokrócnak is biztos örülnének :)


a legeslegszebb ajándék amin elsírtam magam, egy pici torta volt! :) a kis szülinaposnak és persze én ehettem meg mert szopizott a babám, így végül is ő is evett belőle ;)


nekem mindenki ételt hozott, újszülött mellett nagyon nehéz főzőcskézni ezért nagyon örültem neki :) csak arra kell figyelni ne vigyél puffasztó ételeket mert ha szoptat, nem ehet olyanokat!


remélem tudtam adni pár ötletet :)

2011. ápr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En ruhakat, jatszo szonyeget, mindenfele jatekot, babanak valo tisztalkodo csomagot es ragokat kaptam a sogornomektol, mikor a babam megszuletett. A ragoka nagyon hasznos volt, mikor jottek a fogai (nalunk ez a fogzasos idoszak nagyon koran kezdodott).
2011. ápr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!