Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki szoknyában...

Szerintetek ciki szoknyában járni suliba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Anyámék hívők és arra köteleznek,hogy járjak mindig szoknyában,pedig én nem akarok.Mit tehetnék?Légyszi ne kacagjatok ki!
2011. ápr. 24. 17:02
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Nem ciki az biztos. Az már más kérdés, hogy jól áll-e neked a szoknya, mivel a szüleid veszik rád.

De hogy ráderöltetik azt ami neked nem tetszik nem szereted az nem egészséges, ezért nem értem a muzulmán nőket sem. Nem látszik ki csak a szemük semmi más! Szörnyű!


Megértem ha valaki hívő ember, megértem ha gyakorolja a vallását. Tegye! De amikor valaki extrémen és 110%-ban mindent úgy tesz az túlzás!


Mindenkinek jogában áll eldönteni mit akar és mit nem!

Biztos vagyok benne, hogy szeretnek a szüleid de amit tesznek veled az nem helyes!

Nem akarlak ellenük uszítani de tényleg állj ki magadért és mond meg nekik, hogy te ezt nem akarod, te nem így akarsz élni, te így nem érzed jól magad a bőrödben!

Elhiszem, hogy nem lehet könnyű, el se tudom képzelni, de ha testvéreid is lázadtak ez ellen akkor talán az lenne a legjobb ha mind összefognátok és együtt mondanátok el hogy ez így nem mehet tovább mert nem érzed jól magad és tönkreteszik a fiatalságodat ami nem szabályokról szól hanem hogy jól érezd magad és szórakozz amíg lehet...

2011. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!