Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki szoknyában...

Szerintetek ciki szoknyában járni suliba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Anyámék hívők és arra köteleznek,hogy járjak mindig szoknyában,pedig én nem akarok.Mit tehetnék?Légyszi ne kacagjatok ki!
2011. ápr. 24. 17:02
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
hát igen a szoknya az oka,máskor nem csúfolkodnak csak akkor ha szoknya van rajtam,és én nem választhatok szoknyát,olyant kell felvegyek amilyent anyámék választanak és nekik tetszik
2011. ápr. 24. 18:47
 22/31 anonim ***** válasza:
78%

Csak nem Jahve tanúi? -.-' -> gyökerek


Akkor vegyél divatosabbat. (ne a rövid fajtából)

Vagy vedd át a wc-ben a nacit.

2011. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
38%
Milyen vallású a családod? Egyébként ez ellen nem sokat tehetsz... Kedves válaszoló aki azthiszi, hogy minden vallásos családban verik a gyerekeket, előbb nézz körül és utána vagdalózz ilyenekkel!
2011. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

20:10

Akinek nem inge....

2011. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Annak aki azt írja, hogy álljon ki magáért:

Szerinted van értelme, azok alapján, amit ír? Az ilyen bigott emberek nem hallgatnak az észérvekre. A saját világukban élnek, és aki nem úgy él, mint ők, azt mélységesen megvetik. Ha a saját gyerekük, ha nem.


Amúgy kérdező: lépj le minél előbb,amint 18 leszel. Nem egészséges ilyen környezetben felnőni, csodálom, hogy még ilyen normális értékrended van.

2011. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

vallásotok alapvető szabályai

-nőknek szoknyát hordani

-szabályok megszegéséért megverni valakit?

az igen jó... én nem félnék h elzavarnak...

2011. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem Jehovások a szüleid ?

Ejj, te szegény...

2011. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jehovások... Mondjuk akkor nem ez lesz a legnagyobb konfliktusod velük. El kéne törölni az összes agymosó szektát.
2011. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én ismerek Jehova tanúja lányt, és sem ő, sem a szülei nem járnak állandóan szoknyában, pedig elég rendesen betartják a szabályokat. Viszont egy római katolikus ismerősöm közölte, hogy szerinte túl rövid szoknyákat hordok (kicsivel a térdem fölé ér a legrövidebb), és az bűn, mert a fiúkat úgymond "bűnös gondolkodásra" készteti.
2011. ápr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mármint a szülei alatt az anyját értem XD
2011. ápr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!