Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki szoknyában...

Szerintetek ciki szoknyában járni suliba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Anyámék hívők és arra köteleznek,hogy járjak mindig szoknyában,pedig én nem akarok.Mit tehetnék?Légyszi ne kacagjatok ki!
2011. ápr. 24. 17:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
De miért nem állsz ki magadért? Miért nem mondod el anyudnak, hogy neked ez nem jó, nem szereted (a szoknyát hordani) és bántanak emiatt? Legyél bátor kicsit. :)
2011. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
85%

Milyen vallás ez amúgy? =) Nadrágizmus? Hímsovinizmus?

Esetleg szerezz be pár jó szabású szoknyát, vagy színeseket, lehet szép hosszú tavaszi szoknyákat kapni, vágd szét a szoknyáidat, vagy varrd át őket nadrág formájúra. Vegyél nadrágot és a suli wc-jében vedd át. Pl.

2011. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Hiába mondom meg ez olyan vallás,hogyha nem tartsuk be a szabályokat akkor kiraknak a családból és hova menjek?nincsen hova a nagyanyám is hívő.
2011. ápr. 24. 17:37
 14/31 A kérdező kommentje:
már próbáltam,hogy átcserélem,de nem tehetem,mert apám minden héten jön fel a sulihoz,mert a barátja a magyar tanárom és akkor ha meglát nadrágban akkor kapok egy jó verést meg minden.
2011. ápr. 24. 17:39
 15/31 anonim ***** válasza:
71%
Azért annyira csak nem idióták a szüleid, hogy kidobnak otthonról, ha nadrágot hordasz. De ha ennyire gyáva vagy, hogy nem mersz kiállni magadért, és inkább szenvedsz, akkor megérdemled.
2011. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
nem akarok veszekedni veletek,de ti nem tudjátok ezt megérteni,anyámék kiállnak a vallásuk mellett,nap mint nap ezt kell elviseljem nem csak a szoknyával hanem mindennel,még pasim sem szabad legyen,meg telefonom sem,titokban van pasim is persze meg telefonom is és azt is el akarták már nemegyszer venni és azért is megvertek
2011. ápr. 24. 17:45
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Hjajj... Reménytelennek tűnsz. :) Ha most nem tanulsz meg kiállni magadért, sosem fogsz nagy valószínűséggel. Kidobni nem fognak. Vagy ennyire fontos a vallásuk? Jobban, mint a saját lányuk? Ha így van, szánalmas birkák a szüleid (nem akarlak megbántani). Ülj le velük beszélgetni. Ne hisztizz, kiabálj, hanem érvelj higgadtan. Hozd fel többször a témát, de csak akkor, ha jobb kedvük van. Sok sikert. :)
2011. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
köszi,de a másik két testvéremet is elrakták a háztól ezek ilyenek.
2011. ápr. 24. 17:57
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ezért "csípem" én a vallásos embereket. Megverik a gyereküket, mert a vallásuk úgy kívánja?! Szép!

Azt még nem próbáltad, hogy legalább olyan szoknyát vehess fel, ami neked tetszik? Vagy jobb mint anyukád stílusa? Hosszú szoknyából is van szép és ízléses, bár lehet hogy csak szerintem, és szerintük nem.

2011. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
38%
Érdekes, engem soha nem csúfolnak a suliban, pedig szinte mindig szoknyában járok. Biztos, hogy a szoknya az oka a csúfolódásnak?
2011. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!